אין תמונה
חכה חכה, נדבר על זה בבית

אחרי שבדקנו איך מתלבשים לי-עוז ועמיר בתוך בית האח הגדול וסקרנו גם את מנחי התכנית, אסי וארז, אנחנו פונים להעיף מבט על הסטייל של דיירי העבר גואל ואלירז. השניים משתתפים בפאנל האינטרנטי "אחי, נדבר על זה בבית" מדי שבוע לאחר ההדחה, ובפאנל הטלוויזיוני "שלום האח הגדול" בימי שישי, ובשניהם הם חולקים תובנות על הנעשה בבית. הם שונים באופי ובדעות שלהם, כמו גם במראה החיצוני ובסטייל הלבוש. צאלה הילרוביץ, הסטייליסטית של השניים, סיפרה לנו קצת על הבחירות שלה בהלבשה של גואל ואלירז וגם סיפקה טיפים ליצירת המראה הנכון.

אלירז: חייב להימנע מהמראה הצנום והשברירי

"לאלירז יש מבנה פנים חד", מסבירה צאלה, "שמתאפיין בתווי פנים חדים, עצמות לחיים גבוהות ובולטות ומבנה כתפיים ישר. טיפוס כזה מצריך קונטרסט עגול ורך בלבוש שלו". כדי להימנע ממראה צנום ושברירי, בעיקר כשמדובר במבנה גוף רזה כמו של אלירז, ממליצה הסטייליסטית על בחירה בחולצות בעלות נפח עגול כמו סוודרים בסריגה עבה – או על מראה השכבות.

אין תמונה
תווי פנים חדים ועצמות לחיים גבוהות. אלירז במראה השכבות

"אלירז אף פעם לא נראה מתאמץ", מחמיאה צאלה. "אין דבר סקסי יותר בעיני בחורות מגבר שנראה טוב ומוקפד – מבלי שהשקיע. הדרך הקלה והבטוחה לייצר מראה קז'ואל מתוחכם ולא מתאמץ היא בשיטת השכבות. קרדיגן דקיק ועדין ישדרג כל טי שירט בסיסית, וסריג צבעוני יקפיץ כל חולצה מכופתרת. השכבות יוצרות נפח רצוי, שמעניק לאלירז מראה רחב וחסון ועל הדרך גם משדרגות את השיק האופנתי".

הסטייל של אלירז
הסטייל של אלירז

פריטים בהשראת הארון של אלירז:

1. פפה ג'ינס - 515 שקלים; 2. זיפ - 99 שקלים; 3. פפה ג'ינס - 757 שקלים; 4. פלסטיק דול - 286 שקלים; 5. פפה ג'ינס - 364 שקלים; 6. פלסטיק דול - 286 שקלים.

גואל: צריך ליצור מראה גברי יותר

כמו בעמדות שהם מציגים בתכנית, גם במראה החיצוני מנוגדים הטיפוסים של גואל ואלירז. "לגואל תווי פנים מעוגלים וכתפיים בקימור רך", מתארת צאלה, "ולכן הוא צריך קונטרה חד בלבוש".

אין תמונה
בגדים נוקשים ומחוייטים וניגודיות בצבעים

איך עושים את זה? הדרך הנכונה ליצור מראה גברי ומרשים היא על ידי בחירות בבדים נוקשים ומחויטים, דוגמאות של פסים לאורך ולרוחב, משבצות חדות וניגודים של צבעים. "לדוגמא, אפודה בגוון מנוגד לצבעה של החולצה המכופתרת "תשבור" את הכתפיים בחדות, ותעשה את העבודה מצוין", היא ממליצה.

"גואל לבוש במראה ה"גיק שיק", שהולם מאוד את התפקיד שלו בתכנית "שלום האח הגדול", תפקיד "המבוגר האחראי" הממונה על הסדר הטוב של הפאנל באולפן. הוא משדר מסר אינטלקטואלי באופן טבעי, ולכן התאמתי לו את השיק החנוני המעודן בשילוב עם טוויסט אורבני, כיאה לאדם החי חיים מלאי תרבות ואינטלקט בעיר הגדולה".

אין תמונה
בגדים נוקשים ומחוייטים וניגודיות בצבעים

פריטים בהשראת הארון של גואל:

1. קסטרומן - 119 שקלים; 2. זיפ 79 שקלים; 3. זיפ - 79 שקלים; 4. מנגו - 449; 5. מנגו - 300 שקלים; 6. קסטרומן - 179 שקלים.

עמיר גולדברג נשאר קשוח למרות שהוא אופנתי