רובי חביב: יותר לבן מהכלה

אין תמונה
לא רק לכלות מותר. רובי חביב בחליפה הלבנה

בחירת הבגדים: "נעשתה באופן ספונטני. אני ואשתי החלטנו להתחתן רק חודש וחצי אחרי שהכרנו ב-JDate, אז כל ההכנות עוד היו בשלב התחלתי. אשתי, נטלי, ואני הסתובבנו לנו בקניון עזריאלי. במהלך השוטטות חשבנו שאולי כדאי להיכנס ולמדוד לי חליפה לחתונה. נכנסנו לחנות 'אלברטו' בקניון שם מדדתי בדיוק שתי חליפות – על החליפה השנייה כבר ננעלנו ולא הייתה סיבה להמשיך למדוד. לא הייתה התלבטות גם בנוגע להרכבת החליפה".
הצבעים:
"האמת, שאני בכלל רציתי בהתחלה חליפה שחורה, אבל אשתי נטלי לא הסכימה וביקשה שאני אבחר צבע אחר, כל צבע אחר. מבחינתי, אם לא חליפה שחורה אז חליפה לבנה. הכול היה לבן – המכנס, החולצה, הג'קט, העניבה, הנעליים והגרביים".
ההרגשה בחתונה:
"הרגשתי מצוין. הייתי מאושר. זה היה בדיוק מה שהיה לי בראש מהרגע שהחלפתי את הצבע".
תגובות:
"כולם ממש התלהבו".
איפה החליפה היום?
"תלויה בארון, לא לבשתי אותה מאז החתונה, אבל אולי זה עוד יקרה".

יזהר גרף: בחופה עם סניקרס

אין תמונה
למקרה שיתחשק לך לרוץ פתאום. קורין ויזהר גרף ונעלי הסניקרס השחורות

בחירת הבגדים: "הלכתי פעמיים למסע חיפוש אחר מציאת הבגדים. בפעם הראשונה אחותי הגדולה התלוותה אליי, ובפעם השנייה – בה גם קניתי – חזרתי לחנויות שאהבתי עם אחותי הקטנה וחבר טוב. הלכנו לאורכו ורוחבו של רחוב דיזנגוף ובסוף הבחירה הייתה משולבת – מכנסיים, חולצה ועניבה בחנות אחת. הווסט בחנות אחרת, והנעליים בחנות שלישית.
"החלטתי לא ללכת על חליפה. בכל פעם שמדדתי חליפה הרגשתי זה כבד מדי ולא מתאים לי. בסוף החלטנו שלושתנו, שווסט יהיה פתרון מוצלח – גם רשמי ומכובד וגם צעיר".
הצבעים: "מכנס אלגנט אפור בהיר, חולצה מכופתרת לבנה עם פסים דקים שחורים, עניבה שחורה עם נקודות לבנות, ווסט שחור ונעלי סניקרס של נייק בצבע שחור".
ההרגשה בחתונה: "כשקנינו הרגשתי שלם לגמרי עם ההחלטה, אבל ברגע המעמד עם כל ההורים, הסבים והסבתות היה רגע אחד שהרגשתי שאולי זה לא מכובד מספיק, אבל הוא עבר והמסיבה התחילה".
התגובות: "חלוקות. ההורים לא אמרו כלום. סבא של כלתי לא אהב את בחירת הנעליים – הוא צחק שאני מגיע עם סניקרס לחתונה. החברים מנגד ממש פרגנו ואהבו את הלבוש. הדעה הרווחת שהתלבשתי צעיר ומגניב ושלא שיניתי לגמרי את סגנון הלבוש שלי לאירוע".
איפה החליפה היום? "האמת שחוץ מהמכנסיים, אני משתמש בכל הבגדים באירועים שונים ובשילובים שונים".

ערן מיכאלי: מתפרע בסגול

אין תמונה
ההמלצה: להתאים את העניבה לצבע של הזר. ערן ואיילה מיכאלי

בחירת הבגדים: "הלכתי עם אשתי, איילה, ושני ההורים שלי לגרנד קניון בחיפה לחפש אחר חליפה, בחנות השלישית, רוברטו, התחלתי למדוד חליפות ואפילו סגרתי הזמנה על חליפה, אבל כשהגעתי הביתה, פתאום התחילו בי הרהורי חרטה. הרגשתי שאני לא ממש שלם עם הבחירה שעשיתי והלחץ שהפעילו עליי כולם – בייחוד ההורים והמוכר – הכריעו. אחרי הכול למה צריך להחליט כבר בחנות השלישית?
"למחרת חזרתי לשם ושיניתי את ההזמנה, החלפתי את החולצה באחת צבעונית יותר וגם ביקשתי שישנו לי את המכנס כך שיישב יותר בנוחות, ובכלל שכל המראה יהיה יותר מיוחד ופחות בנלי".
הצבעים: "החליפה הייתה אפורה כהה על גבול השחור, החולצה בצבע סגול, העניבה בגוון סגול כהה ונעליים שחורות קלאסיות".
ההרגשה בחתונה: "זה היה קצת משונה, הרגשתי שונה, אבל זה בסדר, זה יום שונה. מה שכן אני שמח שהלכתי עם העקרונות שלי, ועל זה אני יכול להמליץ לכל גבר – תלך עם מה שנוח לך".
התגובות: "מעולות ומחמיאות. אפילו בעקבות החתונה שלי חבר שלי הלך לקנות באותו המקום חליפה".
איפה החליפה היום: "בנעליים אני משתמש, גם עם החולצה ואולי בעתיד אעשה שימוש גם במכנסיים ובג'קט".

יותם אופיר: כמו לפני תשעים שנה

יותם אופיר (צילום: אלוניס)
תכל'ס, החתונה זאת ההזדמנות היחידה שלך בערך ללכת עם פפיון. יותם אופיר וכלתו | צילום: אלוניס

בחירת הבגדים: אני ואשתי, דניאל, הלכנו ביחד לחפש אחר הבגדים לחתונה. הבגדים היו צריכים להתאים לקונספט שבנינו לחתונה – חתונה בסגנון שנות ה-20. בהתחלה ניסינו ללכת לכל החנויות המוכרות, אבל גילינו במהרה שאין סיכוי. אז התחלנו לעשות סיבובים בשווקים ובחנויות קטנות, שסיבוב מוצלח היה מורכב מקנייה של פריט אחד, הפריט שייחד את הלבוש היה הווסט בסגנון המיושן".
הצבעים: "מכנסיים בצבע חום – שוקולד מריר, חולצה בצבע שמנת, פפיון בצבע שמנת תואם לחולצה, נעליים שחורות קלאסיות ושעון כיס בטעם של פעם".
ההרגשה בחתונה: "ההרגשה היתה מדהימה. התלבושת הייתה ממש מתאימה לאווירה ולסגנון שרצינו ליצור בחתונה שלנו".
התגובות: "מצוינות, ואפילו מרבית האורחים הגיעו גם הם לבושים בהתאם לסגנון שנות ה-20. אפשר לומר שהבגדים סייעו להצלחת האירוע".
איפה החליפה היום? "בארון, אבל אני עדיין לובש חלק מהפריטים כבודדים באירועים שונים וגם סתם בשביל הכיף".

שלום נעים: הנסיך

שלום נעים (צילום: יניב סופר)
אם תהיה נסיך בחתונה, אולי בהמשך החיים היא תתייחס אליך כמו מלך. שלום נעים מדגים | צילום: יניב סופר

בחירת הבגדים: "חשבתי שאם כבר להתחתן אז צריך לעשות מזה משתה פורים ונשף אמיתי, פורים זה החג האהוב על שנינו אז זה נראה הכי מתאים לשלב את השמחות האלו ביחד. מהתחלה היה ברור שאנחנו רוצים להתחפש וללכת עם זה עד הסוף. היו כל מני פנטזיות על התחפושת המושלמת וכשהגענו למחסן תחפושות נמשכנו באופן טבעי לתלבושות התקופתיות של נסיך – נסיכה, חיפשנו תלבושות שיראו מושקעות אבל גם אלגנטיות ושנרגיש חגיגיים למרות התחפושת. כל האירוע עוצב באווירה תקופתית – החל מהקישוטים במועדון התיאטרון ועד הגביעים של היין והבגדים שלנו היו חלק בלתי נפרד מהאווירה".
ההרגשה:
"בסופו של דבר אני שמח שהלכנו עם הקונספט עד הסוף, ונורא כיף ששיתפו איתנו פעולה. החופה הייתה צבעונית, כל בני המשפחה עמדו מתחת לחופה, לצד הנסיך והנסיכה היו מלך ומלכה, סופרמן ווונדר וומן, ערפד, אלים ואלות יוונים ונשות צ'רלסטון. הרגשתי מאד יפה ואלגנטי ובעיקר לא כמו עוד חתן סטנדרטי וזה היה לי מאד חשוב".
התגובות:
"האורחים בהתחלה הרימו גבה, בעיקר ההורים והמשפחה אבל אחר כך עם שיווק נכון שלנו, כולם נכנסו לעניין כולל הספקנים שבסוף אפילו שכרו תלבושות. הייתה התרחשות סביב התלבושות של כל המוזמנים כבר חודש מראש, כולם רצו להפתיע ולהשקיע והרגישו שיש להם הזדמנות לנשף פורים אמיתי ונהנו מהאתגר".

>> חתנים, הנה הבגדים שמחכים לכם בחנויות המעצבים
כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן