ברמודה היא גזרה בעייתית. מה המכנסיים האלו מנסים להיות? זה לא מכנסיים קצרים, אבל גם לא בדיוק מכנסיים שהיית הולך איתם לחתונה של החבר הכי טוב שלך (כלומר אתה כן היית הולך, היא לעולם לא תרשה לך). פעם אלה היו מכנסיים של ילדים קטנים, אבל היום ההבחנה הזאת כבר לא רלוונטית. גברים רבים מוצאים בגזרת הברמודה פתרון נוח וקליל לימי הקיץ הלוהטים של הלבנט. לגיטימי ללבוש אותם לעבודה, לבירה בפאב השכונתי או לדייט.

אז מה הולך היום בחנויות? שלא תדע. החנויות מלאה בברמודות שאף בחורה שפויה לא תרצה לראות על הגבר שלה. ובכל זאת, אם מסתכלים טוב אפשר לראות פה ושם פריט שאתה יכול לשים על עצמך ואפילו להרגיש טוב עם זה. הנה כמה מהברמודות שמצאנו על המדפים:

הפרחוניים

אין תמונה
מימין למעלה, בכיוון השעון: פוקס, 170 שקל; ML Men, 169 שקל; המשביר, 150 שקל; H&O, 127 שקל

הלוק הפרחוני הולך חזק העונה. אין רשת אופנה שמכבדת את עצמה שפסחה על הלוק הזה בקולקציית הקיץ שלה. לי באופן אישי כל הפריחה הזאת מעולם לא באה טוב. יותר מדי תחושה של טבע וזה תמיד, אבל תמיד מעורר אצלי אלרגיה. אני צריכה את הפיח שלי ישר לווריד.

אם בכל זאת חשקה נפשך במכנסי ברמודה פרחוניים יש רק דבר אחד שתוכל לעשות על מנת למזער את הנזק: אתה חייב ללבוש חולצה בצבע אחיד עם המכנסיים. אל תנסה לשלב חולצה עם הדפס כלשהו, זה פשוט טו מאץ'. ועוד טיפ אחד בנוגע לחולצה – שלא תהיה עם צווארון וי. אני יכולה לנסות ולהסביר למה, אבל גם ככה לא תבין. אז תזרום.

הנועזים

אין תמונה
פוקס, 290 שקל; דיזל, 500 שקל; ראלף לורן, 599 שקל; דיזל, 320 שקל

להיות מטרוסקסואל זה כל כך 2004. פעם נשות ארצנו חשבו שהן רוצות את הגברים שלהן רגישים, מחוברים לצד הנשי שלהם, מבינים באופנה האחרונה ומרשים לעצמם להתפרע עם צבעים שבעבר נחשבו לטאבו.  לפעמים גם אנחנו טועות. גדלנו, החכמנו ועכשיו אנחנו רוצות אתכם מסוקסים, גבריים, חסונים ושריריים. לא ברור לי למי מיועדות מכנסי הברמודה בצבעי הפסטל? לגבר שמתעקש להיתקע באופנה מלפני חמש שנים (ועוד אופנה שגם אז היתה הזויה) או לחבר של ברבי, קן.

אין דרך טובה ללבוש מכנסי ברמודה שנראים ככה. אם אתה מתעקש על העניין, ההמלצה שלי היא לפצות באזור הבטן. בלי חולצות עם קשקושים מיותרים ובלי להוסיף צבעים חדים נוספים למשוואה. ראייה זה דבר חשוב ומשקפיים עולות הרבה מאד כסף. קצת רחמים.

הסולידיים

אין תמונה
המשביר, 200 שקל; ML Men, 189 שקל; H&O, 106 שקל; בלו בירד, 250 שקל

נכון, להיות סולידי זה גם להיות קצת משעמם – אבל לפעמים עדיף לצאת משעמם מאשר להיות הבדיחה של המשרד. כל רשתות האופנה מציעות הקיץ מבחר של מכנסי ברמודה בגווני האפור, שחור וחום שמתאימים כמעט לכל אירוע. החדשות הטובות: עם מכנסיים כאלה אפשר כבר להתפרע עם החולצה. חולצות משובצות, חולצות וינטג' או סתם טי שירט מגניבה לגמרי יכולות לשדרג כל הופעה, ולא משנה כמה סטנדרטיים המכנסיים שבחרת. תוסיף לזה סניקרס מתאימות, ובכלל שדרגת את הלוק.

המלצה אישית

אין תמונה
ג'יפה, 249 שקל

יש מכנסי ברמודה בכל הקולקציות האלה שתפסו אותי יותר מכל האחרים – המכנסיים הסופר מגניבים של ג'יפה. שדך למכנסיים האלה גופיית סבא לבנה (במידה ואתה והכרס שלך יכולים להרשות לעצמכם) וכפכפים מגניבים ואתה מוכן לכבוש את העיר. טוב, לפחות חלקים ממנה.


קונה מצלמה דיגיטלית? יש לנו מדריך בשבילך. ומה עם מדפסת? יש לנו מדריך גם לזה.

עוד בערוץ הגברים:

שוקל לעבוד במובינג בארצות הברית? ספי קצב יספר לך למה כדאי לך לשקול שנית.
מה תשתה הקיץ? ניר קיפניס יספר לך על עראק ואלכוהול מבעבע.
מי הישראלית הכי סקסית? בוא ונספר לך על המועמדת העשירית בתחרות, שרי גבעתי.