מה יותר כיף מלהיות כריסטיאנו רונאלדו? כנראה ששום דבר, ואחת הכתבות האחרונות של מגזין ספורטס אילוסטרייטד לגמרי מוכיחה את זה.

המגזין הידוע פרסם סוף סף את רשימת 50 האתלטים שנמצאים בכושר הטוב ביותר (הידועה גם בשם "פיטסט 50"), וכמובן שבאופן ממש צפוי - רונאלדו מככב במקום הראשון. מדובר בהישג מרגש עבורו במיוחד מאחר ובשנה שעברה הוא היה ממוקם במקום השישי, כאשר הכדורסלן לברון ג'יימס היה אז במקום השני ונשאר בו גם השנה.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

התואר הנכסף עובר לרונאלדו שלוש שנים אחרי שהמגזין הכתיר אותו גם לאתלט הטוב ביותר, וההסבר שניתן במגזין לבחירה בו במקום הראשון ברשימה הזו הוא ש"הסימן המסחרי של הקוביות שלו ושרירי הרגליים מעוררי הקנאה, הם תוצאה של האובססיה של רונאלדו עם פיטנס". רונאלדו ידוע בהתמכרות שלו לכושר והאימונים האינטנסיביים והפסיכיים שהוא עושה במשך שעות על גבי שעות בכל יום, לכן אין פלא שהוא הצליח להתברג הישר למקום הראשון.

ברשימה המקבילה הנשית, אגב, מככבת במקום הראשון לא אחרת מהאתלטית האמריקאית סיימון ביילס, אותה מתעמלת בת 20 בלבד שצברה הישגים מטורפים בתחום והפכה לאחת מהספורטאיות הכי אהובות באולימפיאדת ריו. עוד נמצאות ברשימה הטניסאית סרינה וויליאמס ולוחמת ה-MMA הולי הולם.

A post shared by Simone Biles (@simonebiles) on

 

>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: כל מה שצריך לדעת לקראת הפיצול של ערוץ 2