רק לפני מספר שבועות סיפרנו לכם על האובבסיה הקשה של קיריל טרשין בן ה-21, לשרירים מנופחים, וכבר מסתבר שמצבו גרוע בהרבה ממה שכולם חשבו.

העולם נחשף לסיפורו של קיריל, שמגיע מפיאטיגורסק שברוסיה, לאחר שפתח חשבון אינסטגרם בו הציג את תוצאות הזרקת חומר בשם סינטול לשרירי הידיים שלו.  להזכירכם - סינטול הוא תערובת של שמנים שהרבה מפתחי גוף מתפתים להשתמש בו כדי להציג מראה מנופח יותר של שרירים, אבל כמובן שאיש לא ממליץ לעשות את הדבר הזה.

קיריל בעצמו נכווה קשות מהשימוש בחומר, לאחר שסבל מחום של 40 מעלות כבר בשימוש הראשון. "שכבתי במיטה והרשתי שאני גוסס", הוא אמר בזמנו על התקרית.

השפעות סטרואידים (צילום: אינסטגרם\s_1_a_c_k_3_r)
האובססיה הקשה של קיריל | צילום: אינסטגרם\s_1_a_c_k_3_r

מאז הוידוי והחשיפה, קיריל חטף ביקורות קשות מאלפי אנשים מסביב לעולם. הוא הספיק בינתיים לסגור את חשבון האינסטגרם שלו כדי לנסות להקטין את החשיפה התקשורתית השלילית שהתמודד מולה. אבל הביקורות לא גרמו לאובססיה שלו לדעוך.

מסתבר שמאחר והתערובת יקרה מדי עבורו, קיריל החליט לעבור להזרקה של חומר אחר שהוא מכין בעצמו בבית, המורכב משמן זית, בנזיל אלכוהול ולידוקאין. מיותר לומר שהסינטול מסוכן לגוף והששפעות שלו לא באמת ברורות, אז בטח ובטח שלהזריק סתם כך שמנים וחומרים אחרים לשרירים זה הדבר האחרון שכדאי לכם לעשות.

השפעות סטרואידים (צילום: אינסטגרם\s_1_a_c_k_3_r)
כך הוא נראה לפני כל זה | צילום: אינסטגרם\s_1_a_c_k_3_r

בנוסף לניפוח השרירים הלא הגיוני הזה, קיריל גם הצהיר שהוא מעוניין לעבור לתספורת מוהוק ולקעקע את כל גופו, מבלי להותיר אף פיסת עור חשופה. הוא רוצה גם לעבור לעדשות צבעוניות ולהשתמש בניבים. איש של חזון.

אנחנו רק נזכיר לכם, למקרה שאתם חושבים כמוהו שלהזריק דברים ולקחת תוספים מיותרים בשביל ניפוח שרירים זה סבבה, על האדם שהעורק הראשי שלו התפצוץ כתוצאה משימוש בסטרואידים.