דני הולדינג מאבלי, מהעיר ואנקובר שבקנדה, מעיד על עצמו שהוא היה חייב לעשות מהפך בחייו. במשקל של למעלה מ-140 ק"ג, כשהוא מדוכא וחסר מוטיבציה, דני מצא את עצמו בשנות ה-20 לחייו במקום הכי אפל שיש.

לפני שלוש שנים, כאשר חבר לעבודה שכנע אותו להצטרף אליו לאימון בחדר הכושר, דני התחיל להתאמן ולשמור על עצמו מבחינה בריאותית. מה שהתחיל עם אימונים קטנים במטרה לרדת במשקל הפך לייעוד שלו בחיים. אחרי תוכנית אימונים אינטנסיבית, דיאטה קפדנית ומעקב צמוד אחרי צריכת הקלוריות שלו, הוא הצליח להוריד למעלה מ-40 ק"ג, וכיום הוא הופך את המהפך שלו לכסף.

A post shared by Transformation Inspiration (@danny_getsfit) on

My goal for the next 6 months or so.....beat this guy and his physique. Let's go ����

A post shared by Transformation Inspiration (@danny_getsfit) on

בתחילת דרכו, אחרי שפתח ערוץ וידיאו בלוג ביוטיוב, הוא הצליח ללקט בסך הכל 90 אנשים שיעקבו אחרי השינוי הגופני שלו. ככל שהזמן עבר, השינוי הפך דרסטי יותר ויותר. עם זה הגיעו עוד עוקבים, וכיום יש לערוץ היוטיוב שלו למעלה מ-37 אלף עוקבים, וזה לא מפסיק שם.

המהפך של דני הצליח לגייס מאות אלפי צופים ברשתות החברתיות, עם למעלה מ-117 אלף עוקבים באינסטגרם ויותר מ-183 אלף עוקבים בפייסבוק – ועם ההצלחה ברשתות החברתיות, הגיעו הספונסרים.

כיום, אחרי שהפך למאמן כושר אישי, הוא משתמש במהפך הגופני האדיר שלו בתור הוכחה שהשיטה שלו עובדת. למעשה, זה כמו מעין תיק עבודות באתר האינטרנט שלו, שם הוא משווק את עצמו – ונראה שהולך לו לא רע בכלל. על הדרך, הבחור הצעיר מקנדה הצליח להשיג שני ספונסרים של תוספי מזון לאימונים וספונסר של קו הלבשה מיוחד לספורט.

A post shared by Transformation Inspiration (@danny_getsfit) on

בערוץ היוטיוב שלו הוא מסביר: "אני עושה את מה שאני עושה, כי אני רוצה להראות לכם שזה אפשרי. שאם תשקיעו במשהו קטן, תוכלו להפוך אותו לגדול. זה מה שקרה בשבילי".