יו הפנר (צילום: יחסי ציבור)
עדיין מתגעגעת אליו. הפנר | צילום: יחסי ציבור

לפני פחות משנה, ב-27 בספטמבר 2017, הלך לעולמו מייסד פלייבוי יו הפנר. הפנר נפטר בגיל 91 והשאיר אחריו 4 ילדים, מאות שפנפנות, אחוזה אחת מפורסמת ומותג שמוכר כמעט לכל אחד בעולם. דמותו השנויה במחלוקת והמגזין הפורנוגרפי בבעלותו גררו הרבה ביקורות לאורך השנים; החל מהאופן הראוותני בו הוא חי, היחס שלו לנשים צעירות, ועד למסיבות האקסטרימיות שאירח באחוזתו - שם גר עם עשרות שפנפנות פלייבוי ודוגמניות

בשנת 2013 אחרי אירוסין מתוקשרים, פרידה מתוקשרת וקאמבק מתוקשר לא פחות, נערכה בחשאי ובאינטימיות חתונתם של הפנר עם ארוסתו השפנפנה קריסטל האריס. מאז מותו של הפנר, האריס החליטה להנמיך פרופיל, להתנתק מתדמיתה כשפנפנת פלייבוי ולהקדיש את חייה למטרות צדקה.

A post shared by crystal harris (@cristal_harris) on

בראיון שהעניקה לאחרונה האריס ל"דיילי טלגרף" היא סיפרה על השינוי הגדול בחייה מאז מותו של הפנר. "עכשיו אני חושבת בעיקר על עצמי", סיפרה קריסטל. "אני מרגישה הרבה יותר נוח עם איפור מינימלי, ובעיקר מחפשת חיים פשוטים". עוד סיפרה האריס שכחלק מהשינוי היא הפכה לטבעונית, משתמשת בבגדים שמיוצרים מחומרים ידידותיים לסביבה ובעיקר מסתובבת בעולם ונהנית מכל רגע.

"נסיעות הן התרופה הטובה ביותר עבורי כי זה באמת פותח לי את העיניים. הנסיעות האלה גורמות לי לרצות לעשות את ההבדל ולהתחיל לתרום ולעזור בכל מקום אפשרי". אגב, אם חשבתם שהמהפך שהיא עברה גרם לה לשכוח מהפנר, אתם טועים כמובן. "אני עדיין מתגעגעת אליו כל יום. הוא לימד אותי הרבה. הוא לימד אותי מה זאת אהבה, מה זה חום ומהו טוב לב אמיתי". לסיום חשפה האריס כי בנוסף היא החליטה להעמיד למכירה תמורת 7 מיליון דולר חלק מהרכוש והנדל"ן שקיבלה מבן זוגה לשעבר.