אירוע יוצא דופן בסין: בשיא הפחד והפרנויה שהשתלטו על המדינה האסייתית עם התפרצות הקורונה, ריב טפשי בין בני זוג תושבי המדינה הפך לידיעה חדשותית שכבשה כותרות ברחבי העולם.

הריב המוזr התרחש בשבוע שעבר כאמור במדינה שהפכה למוקד התפרצות המחלה, אז אישה מקומית התקשרה לתחנת המשטרה לאחר שרבה עם בן זוגה, וכשהאחרון סירב להתנצל בפניה, היא התקשרה לתחנה בעיר מגוריה שוב ושוב, לא פחות מ-16 פעמים, כדי לדווח שבן זוגה נדבק בקורונה.

האישה בת ה-39 סיפרה לשוטרים כי בן זוגה החל לפתח את הסימפטומים שאופייניים לחולי קורונה, היא חוששת על חייה, ועליהם לפנות אותו באופן בהול לבידוד בבית החולים. מיותר לציין שהרשויות לא חיכו יותר מדי ויצאו לחפש את הצעיר "החולה".

וכך, וונג, בן זוגה של הצעירה (ששמה טרם פורסם), אותר בסופו של דבר בבית חבריו, הועבר לבית החולים, עבר סדרת בדיקות מקיפה, אז התברר שהוא כלל אינו חולה בקורונה, והוא שוחרר לביתו.

זמן קצר לאחר מכן, כהשוטרים קיבלו את הדיווח של אנשי הרפואה על כך שוונג אינו חולה והוא הסביר להם מדוע זוגתו החליטה לפעול בצורה הזו, השוטרים הגיעו לביתה של הצעירה ועצרו אותה באשמת "דיווח כוזב ופגיעה בסדר החברתי". 

עם מעצרה טענה הצעירה להגנתה כי היא ביצעה את המעשה הפזיז כשהייתה תחת השפעת אלכוהול, והכוונה שלה הייתה "ללמד את בן זוגה לקח", לאחר שהחליט לעזוב את ביתם בשיאו של הריב ביניהם מבלי לבקש סליחה.