מצרים סוערת בימים האחרונים אחרי חשיפתו של אחד מסיפורי הרצח המזעזעים ויוצאי הדופן שהתרחשו במדינה בשנים האחרונות.

על פי הדיווחים שמגיעים מהמדינה השכנה, גבר מקומי בשנות ה-40 לחייו, נשוי ואב לשלוש בנות המתגורר ביישוב קטן ליד הבירה קהיר, התאהב לפני כמה חודשים בבחורה צעירה אותה הכיר במהלך עבודתו.

הגבר התאהב בצעירה עד מעל לראש, ואחרי חיזור אינטנסיבי מצדו, השניים החלו לנהל רומן סוער אותו הוא הקפיד להסתיר היטב מאשתו ובני משפחתו. אלא שלפני כשלושה שבועות, הגבר החליט שהוא מעוניין לבלות את שארית חייו עם אותה צעירה, חזר לביתו בשעות הערב, ובישר לאשתו ולאמו שהוא מתכוון להינשא למאהבת והיא תהיה אשתו השנייה.

"אמא שלי ואשתי התנגדו נחרצות לכך שאתחתן עם המאהבת", סיפר הגבר בחקירתו במשטרה, "אבל אני החלטתי שאני מתחתן בכל מחיר למרות התנגדות בני המשפחה".

וכך, כשהוא נחוש להתחתן עם המאהבת הצעירה שלו בכל מחיר, החליט הגבר לצאת למסע נקמה מטורף וחסר מעצורים, ועל פי חשד המשטרה המקומית הוא הגיע בשבוע שעבר לביתו בשעת לילה מאוחרת כאשר אשתו, אמו ובנותיו היו ישנות.

מיד אחרי שווידא כי כולן נפלו לשינה עמוקה, הוא עבר בין החדרים ועל פי החשד חנק למוות את כולן. אחת מהבנות, כבת 13, הצליחה לשרוד את מסע הטירוף של האב לאחר שהתחזתה למתה וחייה ניצלו בנס.

לאחר שסיים את מסע הרצח המטורף שלו, הגבר הצית את ביתו כשכל בני משפחת בפנים, במטרה להסוות ראיות ונסע לביתה של המאהבת. כבאים שהוזעקו למקום הצליחו לבסוף לכבות את השריפה וגילו בפנים את הילדה בת 13 שנותרה בחיים לאחר שכאמור התחזתה למתה וניצלה מהשריפה.

"אבא שלי הרג את אימא, סבתא ושלוש האחיות שלי. הוא חנק את כולן באמצעות חבל. כולן מתו", שחזרה הבת בעדותה בפני השוטרים, ורק אחרי יומיים של מעקב הצליחה המשטרה המקומית לעצור את הגבר אשר הודה ברצח המחריד של משפחתו.

"חיכיתי שכולן יירדמו ואז חנקתי אותן למוות והצתתי את הבית. הכול בגלל שאשתי ואימא שלי לא רצו שאתחתן את המאהבת. לגבי הבת בת 13 שנשארה בחיים? כשחנקתי אותה הייתי בטוח שהיא מתה אז עזבתי אותה", סיפר בקור רוח מצמרר הגבר בחקירתו, ובימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום לבית המשפט.