גבר שרצח את אשתו לפני כמה שנים ונידון למאסר עולם, פנה לאחרונה לבית המשפט בבקשה לראות את בתו הקטינה. מאז הרצח הקשר בין האב לבתו נותק, הבת מתגוררת עם קרובי המשפחה של האם הנרצחת, והם מהווים משפחת אומנה עבורה. 

לאחרונה הגיש האב בקשה חריגה לבית המשפט בדרום הארץ, כאשר בנוסף לדרישה לאפשר לו להיפגש בבית הכלא עם בתו הוא מעוניין גם לקבל מדי כמה חודשים תמונה עדכנית שלה. קרובי המשפחה של האם הנרצחת התנגדו לכך: "מתנגדים לכל קשר בין האב לבת. אי אפשר לחייב אותנו לשמור על קשר ישיר עם אב רוצח", טענו הורי האומנה של הילדה.

גם נציג היועץ המשפטי לממשלה שלל את הבקשה של האב, לדבריו העברת תמונות עדכניות של הילדה לאביה אינן תורמות לה. לבסוף השופט דחה את בקשת האב בנוגע לביקורים וגם בנוגע לקבלת תמונות: "האב ביצע מעשה חמור מאין כמותו ולכן נשללה האפוטרופסות שלו על בתו והועברה להורי האומנה".

עוד הוסיף השופט ואמר כי על בית המשפט לשמור על עניינה של הקטינה וטובתה בלבד, והעברת תמונות עדכניות אינן מועילות לילדה: "לא מצאתי שהתובע הניח הצדקה בנסיבות חמורות מעין אלה לכפות קשר, גם אם עקיף בינו לבין הורי האומנה והקטינה. הורי האומנה נדרשים לתעצומות נפש ולליווי וטיפול תומך בהתמודדות יום-יומית עם אירוע טראומתי של רצח האם".