צמד עבריינים ארגנטינאים כמעט ואיבדו את חייהם בתאונה ביזארית במיוחד שהתרחשה בזמן שניסו לגנוב צינורות מזגן. בסרטון שצולם דרך מצלמות האבטחה בזירת האירוע אליה הגיעו השניים, ניתן לראות בבירור את הרגע שבו שני הגנבים עומדים אחד על כתפי השני רגע לפני שכל העסק התפוצץ להם בפרצוף.

התקרית יוצאת הדופן ארעה לאחרונה בביתה של פנסיונרית בעיר רוסריו שבפרובינציית סנטה פה במרכז ארגנטינה. סוניה, בעלת הבית, סיפרה שעל פניו הנזק לרכוש היה מינורי בגלל שצמד הגנבים לקחו רק כמה צינורות, אך לאחר הגעת טכנאי למקום הוא עדכן אותה שהנזק שעשו השניים יכול לנגיע לכמה מאות דולרים.

"הם לקחו שני צינורות מיחידת הקירור אותם הם ימכרו בזול בזמן שהתיקון שלנו יהיה יקר מאוד", סיפרה סוניה. "מדובר במנוע גדול מאוד ואנחנו מחכים לטכנאי שיבוא לסדר את הבאלגן שהם השאירו אחריהם".

הסרטון ממצלמת האבטחה תיעד כאמור את הרגע שבו שני הגנבים הופתעו מהפיצוץ של המזגן, אבל מתברר שחצי שעה לאחר מכן השניים חזרו בשביל להשלים את העבודה, ותושבי האזור מספרים שאירועים כאלה קורים באזור לעיתים תכופות - בעיקר בשעות הלילה.

"בשעות היום אין שום בעיה כי יש פה מלא חנויות ואנשים שמסתובבים", הוסיפה סוניה. "הבעיה היא בלילה כשלא מסתובב פה אף אחד. האזור ממש שומם וכל אחד יכול לבוא ולעשות מה שבא לו".