בנו של עבריין מוכר למשטרה נעצר לפני כמה ימים יחד עם שני חבריו בחשד שהשלושה ביצעו מעשים מגונים ותקפו מינית תלמידה בת 15 בבית ספר התיכון בו הם לומדים באחת הערים במרכז הארץ.

פרטי המקרה החמור נחשפו לאחר שהתלמידה שוחחה וסיפרה על התקיפה שעברה לאחת העובדות הסוציאליות במחלקה הרווחה בעיר בה היא מתגוררת, והעובדת הסוציאלית, כמתחייב על פי החוק, ניגשה לתחנת המשטרה והגישה תלונה.

בעדותה בתחנת המשטרה סיפרה הצעירה כי בנו של העבריין, צעיר כבן 17 יחד עם שניים מחבריו לכיתה, ביצעו בה על פי החשד מעשים מגונים ועבירות מין נוספות, ולדבריה של הנערה זה קרה בניגוד לרצונה מחוץ לשעות הלימודים ובמשך תקופה ארוכה חששה להתלונן נגד הצעיר וחבריו.

לדבריה של הצעירה השלושה הפעילו נגדה כוח כדי לממש את סיפוקם המיני ולפגוע בה. "ידעתי במי מדובר ומי זה אבא שלו ולכן פחדתי להתלונן", סיפרה הנערה לחוקרי המשטרה, "פחדתי שאם אדבר ייפגעו בי".

בעקבות תלונתה של התלמידה עצרו חוקרי המשטרה את שלושת הצעירים שהכחישו כי תקפו מינית את הצעירה. השלושה נלקחו להארכת מעצר בבית המשפט, מעצרם הוארך בחמישה ימים, ובימים אלה נמצאת החקירה בעיצומה והחוקרים בודקים אפשרות לערוך בקרוב עימות בין הנערה לחשודים.

"המשפחה הזאת ספגה בשנים האחרונות מכות קשות מאוד", מספר ל-mako מקורב למשפחתו של הצעיר בן ב-17 ובנו של העבריין. "האבא מנהל תיק שעלול לשלוח אותו למאסר העולם ובדרך היו עוד כמה מכות שריסקו את המשפחה ועכשיו הסיפור הזה של הבן הבן. כולם פה בהלם ולא יודעים מאיפה זה בא להם. אנחנו תומכים בו ומסייעים לו עם עורכי דין וגם מאמינים בחפותו המלאה. כנראה שמדובר כאן באי הבנה".