זהבה דמרי בת 56 היא האישה שנרצחה אתמול בלילה באילת על ידי בן זוגה (בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על שמו). אתמול סמוך לשעה שש בערב הגבר ניהל ויכוח עם אשתו, שלף סכין, דקר אתה כמה פעמים ונמלט מהדירה. לאחר מכן הוא עלה למכוניתו ונסע לכיוון כביש הערבה. "תגיעו מהר דקרו את השכנה שלי. אני שומעת אותה צועקת לעזרה", סיפרה השכנה למוקדנית של מד"א.

הגבר דקר את אשתו ברח מהדירה לא לפני שנעל אותה, אך לוחמי אש שהגיעו לדירה פרצו אותה. פרמדיקים של מד"א פינו את האישה לבית החולים יוספטל כשהיא במצב אנוש. זמן קצר לאחר מכן נאלצו הרופאים לקבוע את מותה של דמרי.

שוטרים הגיעו לזירת הרצח וגילו כי הוא נמלט. הם ניהלו אחריו מרדף דרמטי בכביש 12 לכיוון הערבה, בשלב מסוים הוא נטש את מכוניתו בשולי הכביש ונמלט רגלית לוואדי. לאחר מרדף קצר השוטרים עצרו אותו. הגבר, בן 58, נפצע באורח קל ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

יחסיהם של בני הזוג ידעו עליות וירידות. בחודש אפריל השנה פרסמה דמרי פוסט מרגש ואופטימי: "חופש הדבר הכי חשוב לאדם. הפסח הזה יצאתי מעבדות לחירות ועכשיו תודה לאל לאחר תובנות רבות קיבלתי עוד שיעור בחיים. הייתי חייבת לעבור את השיעור האחרון להבין מה אני רוצה באמת". למרות הפרידה הזו דמרי ובן זוגה חזרו להיות שוב בקשר. הם בילו ביחד ויצאו לחופשות, אבל בימים האחרונים מערכת היחסים שלהם עלתה על שרטון.

זהבה דמרי (צילום: לפי 27א', לפי סעיף 27 א')
צילום: לפי 27א', לפי סעיף 27 א'

בחודשים האחרונים דמרי הגישה תלונות במשטרה נגד בן זוגה. חוקרי משטרת מרחב אילת חוקרים את נסיבות הרצח. מעצרו של בן הזוג המאושפז בבית החולים הוארך היום בהעדרו בבית המשפט בשישה ימים.

לפני 21 שנה דמרי איבדה את בנה דור שבגיל 17 נהרג בתאונת אופנוע סמוך למועדון בעיר.