סטודנט מהקריות שהיה החשוד המרכזי בהפצת מאות תמונות בעירום וסרטונים אינטימיים של דוגמניות, נשות תקשורת ושחקנים ובהם גם קטינים, שוחרר היום ממעצרו.

"לא ניהלתי שום קבוצה בטלגרם שעסקה בהפצת סרטונים ותמונות אינטימיים של אנשים, סתם עצרו אותי. אני לא עבריין, לא קשור לעולמות האלה בכלל. אין לי עבר פלילי. ההר הוליד עכבר", טען החשוד לאחר שחרורו מבית המעצר.

הפרשה התפוצצה בקול תרועה רמה ביום שני בצהרים כאשר חוקרי היחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב עצרו חמישה צעירים בשנות העשרים לחייהם בחשד שהפיצו את התמונות והסרטונים בקבוצות בטלגרם. מדובר היה בחקירה סמויה שהתנהלה במשך חודשים ארוכים.

החשוד המרכזי תושב הקריות, סטודנט בן 23 נעצר על ידי החוקרים והובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב. החוקר מטעם המשטרה טען בדיון, כי החשוד הפיץ באינספור הזדמנויות תמונות וסרטונים אינטימיים של מאות קורבנות ולמעשה פגע בפרטיותם.

החוקרים תפסו בביתו של הסטודנט ארבעה טלפונים סלולריים השייכים לו, מחשב ו-55 אלף שקל במזומן. הוא נחשד בעבירות של פגיעה בפרטיות, שימוש בתמונות של קטינים, פרסום שירותי זנות ועוד. המשטרה טענה, כי שחרורו ישבש את החקירה ויסכן את ביטחון הקורבנות.

עם זאת, במהלך הדיון בבית המשפט הודה נציג המשטרה שבחיפוש ראשוני במכשיר הטלפון של החשוד לא נמצאו תמונות או סרטונים של דוגמניות, נשות תקשורת  או שחקנים והסביר זאת כי "החקירה בראשיתה וחדירה לטלפון לוקחת זמן".

למרות דרישת המשטרה להארכת מעצר של עשרה ימים, שופטת בית משפט השלום בתל אביב, ענת יהב, האריכה את מעצרו של הסטודנט בשלושה ימים בלבד, שהיום הגיעו לסיומם.

עו"ד יובל זמר המייצג את החשוד מסר בתגובה: "בניגוד מוחלט לטענת המשטרה ובדיוק כפי שטענתי כבר בדיון המעצר הראשון התברר כי אכן למרשי אין יד ורגל בחשדות החמורים שיוחסו לו ועל כן הגענו להסכמה עם היחידה החוקרת ואת סוף השבוע הוא כבר יבלה בביתו".