שופטת בית המשפט לתעבורה בירושלים גזרה 13 חודשי מאסר בפועל ותשלום פיצוי של 15 אלף שקלים על נהג שדרס למוות קשישה בת 76 בעת שחצתה את הכביש. כמו כן, נשלל רישיונו של הנהג למשך 10 שנים.

האירוע התרחש לפני כשנתיים כאשר חמזה רג'בי, תושב ירושלים בן 25, נהג במכונית מסחרית. לטענתו, הוא נכנס לרחוב שהיה פקוק וכדי לאפשר זרימה של תנועה הוא וכמה נהגים היו צריכים לנסוע לאחור. "התחלתי בנהיגה לאחור ולא ראיתי בכלל את הולכת הרגל", שחזר רמזי בעדותו במשטרה, "לא הבחנתי בה בכלל במראה, כמה שניות לאחר מכן הרגשתי מכה וכשיצאתי ראיתי אותה שכובה על הכביש".

חקירת בוחני התנועה העלתה כי לנהג הצעיר יש 15 הרשעות תעבורה ב-5 שנים. הוא הורשע גם על נסיעה לאחור, שימוש בטלפון נייד סלולרי תוך כדי נהיגה, אי ציות לתמרור, שליחת סמס תוך כדי נהיגה ועוד.

בוחני התנועה במשטרת מחוז ירושלים שהגיעו לזירה טענו כי הנהג נסע במהירות גבוהה מאוד מהמותר ואם היה נוסע באיטיות ומביט במראות היה יכול למנוע את התאונה הקטלנית.

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה נגד הנהג כתב אישום לבית משפט לתעבורה בירושלים בגין עבירה של גרימת מוות ברשלנות. במהלך המשפט ר' חתם באמצעות פרקליטו, עו"ד עומרי שטרן, על הסדר טיעון עם התביעה לפיה הוא יודה בעבירה של גרימת מוות ברשלנות וכל אחד מהצדדים יוכל לטעון באופן חופשי לעונש.

שירות המבחן המליץ לבית המשפט להטיל על ר' עונש מאסר קצר. התביעה מצדה דרשה לגזור על ר' עונש מאסר של שנה וחצי בכלא, פסילת רישיון נהיגה לשבע שנים ותשלום פיצוי למשפחת הקשישה. לבסוף קבעה השופטת, כאמור, עונש של 13 חודשי מאסר בלבד.