בזמן שהוא מרצה מאסר שני בכלא התאילנדי לאחר שישב שעבר בכלא המקומי בחשד להחזקת נשק במרפאה שהקים וסייעה לישראלים בקוסומוי, נתי חדד, הישראלי שנידון לארבע שנות מאסר בגין תרופות שהחזיק על פי החשד שלא כחוק במרפאה שהקים - יוחזר לישראל להמשך ריצוי עונשו.

ההודעה על העברתו של חדד לישראל התפרסמה הבוקר בחשבון הטוויטר הרשמי של הנשיא רובי ריבלין, שכתב: "אני מבקש להודות למלך תאילנד ולכל הגורמים המסייעים לטיפול במהלך, אותו קידמה ח"כ אילת שקד".

"אני מודה לבורא עולם שהוציא את הילד שלי מהגיהינום הזה. היום ילדתי את נתי מחדש - אני מרגישה כאילו יצאתי מחדר לידה. בשבילי זה נס שהוא חוזר הביתה שלם ולא מת שם ואני צריכה להחזיר אותו בשקית שחורה. אני רוצה להודות לנשיא המדינה ולראש הממשלה, לשליח חב"ד הרב נחמיה, למשרד החוץ, לאיילת שקד והשר יגאל ארדן", אומרת בדמעות ל-mako הבוקר אמו של נתי, נורית.

"אנחנו מקווים לראות את נתי בקרוב, ואני חוששת מכך שהוא ישאר שם יותר מזמן ועלול להידבק בקורונה. אני מתחננת שיחזירו אותו כמה שיותר מהר הביתה. נתי עדיין לא יודע כלום, וכנראה שהיו או מחר בבוקר לכל המאוחר יעדכנו אותו כי הוא חוזר הביתה", סיכמה חדד בהתרגשות.

  

 
 

 

מכתבו של הנשיא ריבלין למלך תאילנד

(בצילום: המכתב ששלח הנשיא ריבלין למלך תאילנד)