פחד ואימה בברזיל: אישה בשנות ה-30 המאוחרות לחייה קיבלה הפתעה מאוד לא נעימה בזמן שערכה שיעור ריקוד בצפייה ישירה. אנג'לה מריה גונקלבס, אחות סיעודית בת 39, צילמה את עצמה רוקדת בסלון ביתה בעיר פרנגואה שבדרום ברזיל - כשלפתע גבר זר נכנס לביתה.

בסרטון אפשר לראות את הגבר האלמוני מציץ מהשער בחצר רגע לפני שהוא נכנס פנימה - אז הוא פונה אל האחות שנבהלת ממנו, מנסה לתפוס אותה - אבל זו לא נשארת חייבת ומתחילה להרביץ לו בכל כוחה ומהר מאוד הגבר חוזר על עקבותיו ונמלט לרחוב כשהאחות רודפת אחריו מבלי לוותר.

View this post on Instagram

A post shared by Angela Maria (@nannyk37)

תיעוד התקרית המבהילה הפך מאז שפורסם לוויראלי ברשתות החברתיות, שם רבים שיבחו את האחות על העירנות שלה ועל הנכונות שלה לתקוף את הפורץ, וכמה ימים אחרי שהסרטון הפך לוויראלי, כתבים מקומיים שוחחו עם גונקלבס על פרטי התקרית.

"ראיתי אחר כך בסרטון שהוא הוריד את הסנדלים שלו לפני שנכנס לבית שלי, כנראה כי הוא חשב שהם יפריעו לו", סיפרה הברזילאית. "כשהוא נכנס פנימה הוא חייך כדי לבלבל אותי, כאילו שאנחנו חברים או משהו", הוסיפה גונקלבס וציינה שהיא תקפה אותו ברגע שהבינה שהוא מנסה לתפוס אותה.

View this post on Instagram

A post shared by Angela Maria (@nannyk37)

"ברגע שהבנתי מה קורה, כל האינסטינקטים שלי התעוררו ופשוט זינקתי עליו כמו כלב פיטבול. היה לי מזל שזה נגמר כמו שזה נגמר. הייתי אז בבית עם בתי בת ה-11. אין לדעת מה היה קורה לה אחרי שהוא היה מסיים איתי", סיכמה הכוכבת של הרגע בהתרגשות.