בשבועות האחרונים הגיעו לשוטרי תחנת הראל ובלשי מג"ב ירושלים תלונות על כך שעובדת ניקיון בבתי עשירים ביישוב מבשרת ציון נוהגת על הדרך ל"נקות" להם את הבתים ממזומנים.

על פי החשד העובדת גנבה מארונות בחדרי השינה אלפי דולרים וכ-100 אלף שקל והחביאה בביתה. "היא הייתה מרוקנת הווילות ממזומנים ומחביאה אצלה בבית", הסביר גורם במשטרה.

בעלי הווילות לא הצליחו להוכיח שהעובדת גנבה את הכספים מהם והחליטו לפנות למשטרה. שוטרי תחנת הראל החליטו לעשות תרגיל לעובדת הניקיון: הם התקינו בכמה מהווילות מצלמות סמויות כדי לעקוב אחריה; יום למחרת הבחינו החוקרים בעובדת גונבת מאחת הווילות עשרות אלפי שקלים ודולרים; בלשי מג"ב ירושלים נשלחו לווילה והמתינו לעובדת שתסיים את עבודתה.

כאשר העובדת יצאה מהווילה הם עצרו אותה. "היא הייתה מופתעת מאוד מהמעצר ולא הבינה מה אנחנו רוצים ממנה בכלל", ציין גורם במשטרה.

המזומנים שנתפסו על פי החשד אצל המנקה
המזומנים שנתפסו על פי החשד אצל המנקה

הבלשים הגיעו לביתה של העובדת ומצאו חלק גדול מהמזומנים שאותם החביאה באחד מארונות הבגדים בביתה. חלק מהכספים נתפסו על גופה. הבלשים לקחו את הכסף ועצרו את העובדת שנלקחה לחקירה בתחנת המשטרה. 

העובדת קשרה את עצמה לגניבות ולא האמינה שהשוטרים עשו לה תרגיל והתקינו מצלמות סמויות שתעדו אותה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה בבית המשפט ויש כוונה להגיש נגדה כתב אישום.