המאבק בין חבריו של אהוביה סנדק ז"ל למשטרה עולה מדרגה נוספת, אחרי שהבוקר הופתעו נהגים רבים כשנתקלו בשלט חדש שהוצב ביישוב בת עין, היישוב בו התגורר סנדק עד למותו, ובו נכתב כי שוטרים אינם מורשים להיכנס למקום. 

"כביש זה מוביל ליישוב בת עין. אין כניסה למשטרת ישראל. אתם פוגעים בביטחון תושבי היישוב ורצחתם לנו את הילד. בכניסתכם אתה מסתכנים! ראו הוזהרתם!", נכתב בשלט הגדול והאדום שהוצב בכניסה ליישוב.

על פי מקורות שונים, השלט יוצא הדופן הוצב במהלך שעות הלילה שבין שלישי לרביעי, ונהגים שנתקלו בו מיהרו להתקשר למוקד 100 של המשטרה ולדווח עליו.

כוחות של משטרה שהגיעו למקום הסירו את השלט מיד עם הגעתם, ובמקביל שוטרי המעבדה לזיהוי פלילי אספו טביעות אצבע וממצאים מהזירה במטרה לאתר את החשודים במעשה.

"זה מקרה חמור מאוד. אנחנו נאתר את החשודים ונמצה עמם את הדין. יש פה הסתה כלפי שוטרים וניסיון להלך אימים על עבודתה של משטרת ישראל. לא נרתע וניכנס לכל מקום כדי לטפל בפשיעה מסוג זה", מספר קצין משטרה שנכח במקום.

בהמשך התברר כי שלטים דומים הוצבו בעבר בכניסה להתנחלויות בעקבות מעצרים שביצעה המשטרה כלפי תושבים מקומיים, וכזכור רק אתמול חשפנו כאן כי ארבעה נערים הדביקו שלטים חדשים עם שמו של סנדק ז"ל ברחוב דיזנגוף בתל אביב.