תושב צפון הארץ שבר לאחרונה שיא מפוקפק אחרי שנהג במהירות של 260 קמ"ש והופלל בגלל סרטון שפרסם ברשת החברתית טיק טוק.

מ' (25), נהג להעלות בצורה קבועה סרטונים המתעדים אותו טס על כבישי ישראל במהירויות מטורפות. הוא אהב להתרברב בפני חבריו, כינה את עצמו "נהג טייס", והשתחצן בפני חבריו ששוטרי משטרת ישראל לא יתפסו אותו לעולם.

לא פעם פרסם מ' סרטונים ברשת החברתית הפופולרית טיק טוק בהם הוא נראה כשהוא נוהג במהירויות משוגעות, כשבסרטון אחד תיעד את עצמו נוהג במהירות של 181 קמ"ש, ובסרטון אחר אף במהירות גבוהה יותר של 200 קמ"ש.

אלא שלאחרונה הוא עלה מדרגה נוספת, ותיעד את עצמו במצלמת הדרך במכוניתו כשהוא "שובר את השיא הישראלי מתחילת השנה", בזמן שנהג במהירות מטורפת של 260 קמ"ש סמוך לצומת גולני שבצפון, כשהמהירות המותרת בכביש זה היא 90 קמ"ש בלבד.

אחרי שהעלה את התיעוד המטריד לטיק טוק, אחד מחבריו של מ' הלשין עליו לשוטרי אגף התנועה, וכעבור כמה שעות הוא נעצר. בחקירתו הודה מ' כי ידע שהוא מבוקש על ידי המשטרה, וסיפר כי דאג למחוק את הסרטונים המפלילים אותו.

אחרי מעצרו וחקירתו, הודה מ' בחלק מהחשדות נגדו, אבל הכחיש בכל תוקף שנהג במהירות של 260 קמ"ש. הוא שוחרר למעצר בית ורישיון הנהיגה שלו נפסל, ובימים הקרובים תגיש נגדו המשטרה כתב אישום עם בקשה לפסול את רישיון הנהיגה שלו עד לסיום ההליכים המשפטיים נגדו.