שוטרי תחנת משטרת באר שבע היו בטוחים שהם ראו כבר הכל בחיים - אבל גנב שפורץ לבית פרטי ועוצר לאכול לאפה עם שווארמה שהשאירו בני הבית בסלון הוא משהו שהם לא ראו מעולם - וספק אם עוד יראו בהמשך. 

הפורץ הרעב, מ', תושב רהט בן 23, הגיע לפני מספר שבועות ליום עבודה שגרתי בבירת הנגב, ובסיומו החל להסתובב בעיר, הגיע עד לרחוב המעפילים, שתה כמה כוסות וודקה ואז החליט לפרוץ לאחד הבתים ברחוב.

"קניתי וודקה בקיוסק, שתיתי כמה כוסות בפארק בשכונה ג', ראיתי בית גדול והחלטתי להיכנס פנימה", סיפר מ' בעדותו במשטרה והגיעה לידי mako. "ראיתי את שער הכניסה, קפצתי מעליו למרפסת ונכנסתי לתוך המטבח. הייתי גמור מהוודקה, ואני לא ממש זוכר לגמרי כל מה שקרה לי אחר כך".

בסרטון האבטחה מתוך הבית אליו פרץ מ' ונמשך כשעה, אפשר לראות אותו משוטט בנכס במשך דקות ארוכות בזמן שבני הבית ישנים וכלל לא מודעים לפורץ השיכור שמסתובב להם בסלון. מ' הספיק לגנוב תשעה שעוני רולקס יוקרתיים, תכשיטי זהב ואפילו מצא זמן להשתעשע עם אלת בייסבול שמצא באחד החדרים.

"אחרי כל הסיבוב הזה הרגשתי רעב מאוד אחרי שלא אכלתי כלום כל היום. חיפשתי אוכל, ראיתי על השולחן מנת שווארמה שמישהו אכל ממנה קצת והתחלתי לאכול. וואלה, היה לי טעים, אחלה שווארמה. אחרי זה שתיתי עוד קצת וודקה ואז כבר הייתי באאוט לגמרי", שחזר מ' בחקירתו. "חיפשתי מקום לנוח, לישון באיזה חדר, נכנסתי לאחד החדרים, אבל אז האישה התעוררה והחלה לצרוח עלי אז ברחתי עם התכשיטים".

בעלת הבית ההמומה ובעלה שהתעוררו למשמע הקולות מסלון ביתם ניהלו מרדף אחרי מ', ובמקביל התקשרו למשטרה לדווח על הפורץ, ושוטרי היחידה למלחמה בפשיעה בפיקודו של רס"מ אביב דסה, שהגיעו למקום וערכו סריקות במהלכן הבחינו בצללית של מ' כשהוא מסתתר מאחורי מכונית חונה.

שניות לאחר מכן הוא כבר נעצר על ידי השוטרים כשבידיו הרכוש הרב שגנב בשווי של כמה עשרות אלפי שקלים, והוא הובל לתחנת המשטרה, שם נחקר וטען שבגלל הוודקה ששתה והשווארמה שאכל הוא אינו זוכר הרבה מאירועי הלילה : "אני רק זוכר ששתיתי וודקה, קפצתי לתוך הבית ואכלתי שווארמה טעימה. מה גנבתי? לא גנבתי. וואלה אני לא זוכר כלום. אני מצטער שפרצתי ואכלתי להם את האוכל", אמר מ' בחקירתו.

ההתנצלות של מ' כמובן לא עזרה לו, ולשכת התביעות במשטרת מרחב הנגב הגישה נגדו כתב אישום לבית משפט השלום בבאר שבע בגין עבירות של פריצה לבית מגורים וגניבה.