הבידוד הכפוי במלוניות לכל מי שחזר מחו"ל בשבוע האחרון מתחיל לתת את אותותיו, אחרי הדיווח על שלוש נערות ליווי שהגיעו לפני כמה ימים למלונית קורונה בירושלים, אחת מהן לבושה במעיל של משטרת ישראל, אחרי שהוזמנו למקום על ידי כמה מהמבודדים.

האירוע יוצא הדופן התרחש ביום רביעי האחרון בשעות הלילה. שלוש נערות הליווי, כולן בשנות ה-30 לחייהן, הוזמנו למלונית קורונה בעיר על ידי כמה אזרחים שנחתו בארץ בשבוע שעבר ונשלחו לבידוד של שבועיים.

על פי החשד, אחת מנערות הליווי לבשה מעיל של קצין משטרה לשעבר שהיה זה שסייע לה ולחברותיה על פי החשד להיכנס לתוך תחומי המלונית ללא תשאולים ובעיות, וטרם ברור כיצד הגיע אותו מעיל של הקצין לשעבר לידיה של נערת הליווי.

"במלונית הקורונה השמירה די רופפת והשומר לא שואל שאלות מיותרות. כמעט כל אחד יכול להיכנס פנימה בלי שום בעיות", מגלה א', מי שהיה בסוד העניינים של הזמנת נערות הליווי למלון. "אנשים נכנסים למלונית חופשי ובלי שום בדיקה".

"השומר אמנם מסתכל על אנשים, אבל במרבית המקרים לא מונע את כניסתם", מוסיף א', "הוא לא מכיר את כולם ולפעמים הוא לא נמצא בעמדה שלו, כך שגם נערות הליווי נכנסו פנימה והלכו בקלות לחדרים של האנשים שהזמינו אותם".

על פי החשד, הנערות שהו במלון במשך כשלוש שעות, ולאחר מכן עזבו את המקום לאחר שהצעירים שהזמינו אותן שילמו להן סכום של כ-3,000 שקלים.

לדברי א', בסוף שבוע האחרון נרשמו עוד שני מקרים שבהם גברים השוהים במלונית הזמינו נערות ליווי לחדריהם. "התנאים פה מאוד מלחיצים אז אנשים רוצים להשתחרר קצת ומזמינים נערות ליווי. זה לא משנה כמה כסף זה יעלה להם. יש לא מעט אנשים שמתחרפנים במקום הזה ואני יכול להבין אותם", אומר א'.