משטרת ישראל ממשיכה בחקירת התאונה בכפר מוקיבלה שבגלבוע, בה נפצעה קשה ילדה בת 4 מדריסת אופנוע, עליו נהג ילד בן 8. מצבה של הילדה מוגדר הבוקר כקשה מאוד. חוקרי התנועה במשטרת מרחב העמקים מנסים לאתר את בעלי האופנוע ולקבל מידע חדש שיוביל אליו אבל נכון לעכשיו ללא הצלחה. מאחר והחשוד בדריסה הוא ילד בן שמונה לא ניתן לחקור אותו כי והוא אינו בר עונשין מה שמוביל את החקירה למבוי סתום. 

"קיים קושי ממשי להגיע לבעלי האופנוע כי אי אפשר לחקור את הילד", הסביר קצין משטרה, "אנחנו אוספים מידע מודיעיני בתקווה לאתר את בעל האופנוע ולעצור אותו. בינתיים אנחנו לא זוכים לשיתוף פעולה מגורמים בכפר".  גורמים במשטרת המחוז הצפוני אומרים כי הילד לקח ככל הנראה את האופנוע באישור אחד התושבים ובידיעתו. "כנראה שמישהו לימד אותו לרכב על אופנוע ולאחר מכן העלים אותו כדי שלא ייעצר".

בתיעוד התאונה שפורסם אמש ניתן לראות כיצד הילד בן השמונה רוכב במהירות מופרזת, פוגע בילדה בת הארבע שצעדה ברחוב הראשי לצד שני אחיה ומעיף אותה בעוצמה.

ניידת טיפול נמרץ של מד"א הוזעקה למקום ופרמדיקים טיפלו בילדה שסבלה מחבלות רבות בראשה ובחלקים שונים בגופה. היא פונתה לבית החולים העמק לקבלת טיפול רפואי והבוקר, כאמור, מצבה מוגדר קשה מאד.