אנחנו מודים שמעולם לא ממש הבנו את האנשים שעולים לשידורי לייב בפייסבוק או באינסטגרם. כאילו, אם אתם כוכבי מוזיקה ענקיים באמצע הופעה או אושייות רשת, אז כנראה שיש לכם סיבה ללחוץ על כפתור הלייב, אבל סתם אדם מן היישוב? למה בעצם?

והנה, ממש בסוף השבוע האחרון, קיבלנו חיזוק לכך עם סרטון סופר ויראלי שמגיע מברזיל, שורף את הרשת ביומיים האחרונים, ומוכיח שלפעמים לייב בפייסבוק יכול להיגמר רע מאוד.

זה קרה לקבוצת תיירים שיצאו לסיבוב קצר ברחובותיה של סאו פאולו, העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בברזיל. בזמן שאחת מנשות הקבוצה צעדה באחד הרחובות המרכזיים בעיר ועלתה ללייב כדי לספר לעוקבייה כמה היא נהנית - היא חטפה לפתע את הפתעת חייה מכיוון בלתי צפוי.

בשיאו של השידור, כשמרבית בני משפחתה של האישה צועדים לידה, המסך הופך לפתע ללבן וצעקות נשמעות ברקע. מה בדיוק קרה שם? בדיוק מה שנראה לכם - שודד מקומי ניצל את ה"טרף הקל", ופשוט חטף לה את הסלולרי מהידיים בשיאו של השידור.

נכון לעכשיו טרם ברור מי האישה שנעקצה, ולפי פורטל החדשות הברזילאי G1, גם לא הוגשה כל תלונה על השוד הביזארי שתועד בשידור חי, כך שהגנב, ככל הנראה, יושב ברגעים אלה בביתו ונהנה בדיוק כמוכם מהסרטון יוצא הדופן.