מקרה מזעזע ויוצא דופן התרחש בשבוע שעבר בעיר באר שבע: י', צעיר בן 25 ותושב העיר חשד שחברתו ההריונית בוגדת בו עם גבר אחר ותקף אותה באכזריות רבה באמצעות אלה ממוסמרת ובהמשך גם איים על השופטת שהאריכה את מעצרו.

האירוע החל אחרי ש-י' הבחין כי בת זוגו שעמדה לצדו ושוחחה בטלפון הסתודדה עם אחותה והחל לאיים עליה: "תנתקי את הטלפון עכשיו! אחרת תראי מה יהיה לך", זעם י', שמיד לאחר מכן לקח את הטלפון מידיה של זוגתו והחל לאיים גם על אחותה כי ישרוף לה את הבית ויזרוק לעברו רימון.

"אני יודע את השעות והימים שאת הולכת לבסיס", אמר י' לאחות שמשרתת בצבא קבע. ,ישבתי כבר בכלא ואת לא יודעת איזה תיק אני מנהל ועם מי אתם מתעסקים", איים י' על האחות המבוהלת, וזמן קצר לאחר שניתק את השיחה עמה הוא שלח לה לטלפון תמונות וסרטונים מזעזעים של עריפת ראשים ושוב איים לפגוע בה.

כמה ימים לאחר מכן, בזמן ש-י' וזוגתו שהו בדירתם, הוא שוב החל לאיים עליה והטיח בה שהיא בוגדת בו עם גבר אחר. לאחר דין ודברים בין השניים המצב איבד שליטה לחלוטין ו-א' שלף אלה ממוסמרת ותקף את זוגתו באכזריות רבה וגרם לה לחבלות ושריטות בכל חלקי גופה. בהמשך הוא אף ניסה לדקור אותה, אך למזלה של האישה היא הצליחה להימלט מידיו ונמלטה מביתם.

אחרי שהגישה תלונה במשטרה, שוטרי תחנת משטרת באר שבע עצרו את י' שבחקירתו סירב לענות לשאלות החוקרים אבל לא חסך בקללות כלפיהם, ובאחת מהארכות המעצר שלו בבית המשפט הוא זעם על השופטת שרה חביב שדנה בבקשת טוען המעצרים המשטרתי להאריך את מעצרו ואיים גם עליה: "למה העלית והורדת אותי עוד פעם? (הכוונה לכך שהועלה לאולם המעצרים והורד עד לדיון), "למה? אני לא מבין! מה את רוצה? שיירו לך לתוך הבית?!".

לשכת התביעות במשטרה החליטה לבסוף על הגשת כתב אישום חמור נגד י' לבית משפט השלום באשקלון בגין עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים כלפי בת זוגו; איומים כלפי שופטת; ותקיפת לוחם יחידת נחשון שהוביל אותו לאולם. התובע המשטרתי דורש להאריך את מעצרו של י' עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו בנימוק שהוא מהווה סכנה ממשית לציבור. "מדובר בצבר אירועים חמור בו החשוד תקף את בת זוגתו ההרה וכאילו לא די בכך אף איים על שופטת מהלך דיון בעניינו. אל מול אלו צוות החקירה פעל בנחישות על מנת להגיע לחקר האמת ולהרחיק את החשוד מהמרחב הציבורי", ציין פקד מיכאל צבי ממחלקת החקירות במשטרת באר שבע.