חוקרי מחלק התשאול ביחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב הצליחו בימים האחרונים לפענח את רצח מוחמד עוודאללה, תושב ירושלים בשנות העשרים לחייו, שנורה על ידי בעל מוסך מחולון.

הרצח התרחש לפני כשבועיים, בתוך מוסך באזור התעשייה בחולון. עוודאללה הגיע למקום יחד עם אדם נוסף. הוא נפגש עם בעל המוסך, תושב יפו בן 32. בין השניים פרצה מריבה מילולית. 

בעל המוסך, שלטענתו חש מאוים, שלף אקדח 9 מ"מ וירה לעבר עוודאללה כדור אחד קטלני. הוא רדף אחרי חברו של עוודאללה שבא עימו כדי לירות בו אבל החבר חמק ממנו ונמלט מהמקום. עוודאללה התמוטט במקום ופונה על ידי פרמדיקים של מד"א לבית החולים וולפסון, אך תוך זמן קצר נקבע מותו.

בעל המוסך נמלט מהמקום בסיוע של קרוב משפחה לשטחי הרשות הפלסטינית. כמה שעות לאחר מכן  החוקרים איתרו את מיקומו והוא הסגיר עצמו לידי החוקרים. בעל המוסך לא שיתף פעולה עם החוקרים ושמר על שתיקה.

החוקרים אספו ממצאים מזירת הרצח, גבו עדויות מלקוחות, לקחו סרטוני מצלמות אבטחה וראיות נוספות שהתגבשו להצהרת תובע נגד בעל המוסך. התיק מלווה על ידי פרקליטות מחוז תל אביב. היום הוגשה הצהרת תובע ובימים הקרובים יוגש כתב אישום  נגד בעל המוסך בגין רצח.