שוטרי מחוז מרכז פתח תקווה עצרו הבוקר ארבעה נערים בני 15 עד 17 בחשד למעורבות בתגרה קשה, שתיעוד שלה הופץ אמש ברשתות החברתיות. המשטרה פתחה בחקירה יזומה עם קבלת התיעוד החמור שבו נצפים בני הנוער תוקפים באלימות קשה נער אחר. בסיוע מערכי מודיעין נוספים, החלו את חקירתם עקב התיעוד הקשה והבוקר, כאמור, נעצרו ארבעה חשודים.

בסרטון נראים הארבעה מכים מכות קשות בידיים ובחפצים נער אחר תוך שהם מפצירים בו להגיד להם היכן גר חבר שלו. "תגיד לנו איפה הוא גר, רד על הרצפה, רד על הרצפה", צועק לעברו אחד הנערים. 

למרות שהנער משיב להם שהוא גר לידו, הם ממשיכים להכות אותו בלי רחמים, דוחקים אותו לעבר הגדר בגן השעשועים וממשיכים לצעוק לעברו תוך שאחד מהם אוחז בחפץ חד: "תגידו איפה הוא גר, תגיד את הכתובת, באיזו קומה? שב על הרצפה. תגיד שאתה שרמוטה. תגיד שאתה זונה".

בהמשך שהוא מתחנן על חייו ואומר שאמו מאושפזת בבית חולים הנערים ממשיכים להכות אותו באגרופים. בשלב הזה מבחין אחד הנערים כי הכל מוקלט ומבקש לעצור את ההקלטה.

סנ"צ אלי לוי, דובר המשטרה, התראיין הבוקר בתוכנית הבוקר של קשת עם נסלי ברדה ואמר: "עד כה נעצרו ארבעה נערים החשודים בברוטליות ובאכזריות הקשה שאנחנו רואים בסרטון. הם בני 15 עד 17 וצפויים מעצרים נוספים, בעקבות החקירה נחשפו בפני שוטרי תחנת פתח תקווה עוד שורת אירועים אלימים בין שתי החבורות האלו וזה נחקר כרגע. אנחנו לא יכולים לחשוף כרגע את כל המידע, אבל הגיע עוד מידע ועוד עדויות על כך שלא מדובר באירוע יחיד, בודד, בין שתי חבורות הנערים האלו".

ראש עיריית פתח תקווה התייחס גם הוא לסרטון הקשה שהגיע מעירו ואמר כי "גורמי הרשות והמשטרה פועלים לאיתור פרטי המעורבים. על אף שמדובר באירוע חריג שאינו מאפיין את בני הנוער בפ"ת, חשוב לי להדגיש כי אנו מוקיעים, מגנים ומוקעים בפה מלא שימוש באלימות מכל סוג, ויחד עם גורמי האכיפה נפעל כנגדה ביד קשה".

בסרטון אחר שהופץ אמש נראים בני נוער תוקפים באלימות קשה נער אחר ומאיימים עליו עם אקדח, ככל הנראה מסוג איירסופט. לפי המשטרה קיים קשר בין שני הסרטונים והחוקרים הצליחו לזהות את המעורבים, לצד בחינת רצף האירועים בין שני הסרטונים.

_OBJ