שוד התכשיטים התרחש בחנות בחולון היום סמוך לשעה 8:45 בבוקר. שני עבריינים בשנות העשרים לחייהם התחפשו לשליחי "וולט", נכנסו לחנות זמן קצר לאחר שהעובדת פתחה אותה, התנפלו עליה באכזריות, קשרו אותה, ושדדו מהחנות תכשיטים במיליוני שקלים.

גניבה מחנות תכשיטים בחולון (צילום: לפי סעיף 27 א')
גניבה מחנות תכשיטים בחולון | צילום: לפי סעיף 27 א'

"פתחתי את החנות בבוקר, נטרלתי את האזעקה וניגשתי לאחת הכספות. פתחתי את הכספת כדי לסדר את התכשיטים בחזית של הוויטרינה ולפתע נכנסו שני גברים שחבשו קסדות. הם יצאו מבור בתא שירותים, קשרו אותי, איימו להרוג אותי אם אתנגד ורוקנו את כל הכספת", שחזרה העובדת בעדותה במשטרה.

השודדים, שלטענת העובדת דיברו בערבית, לקחו עימם תכשיטים בשווי כולל של כארבעה מיליון שקל. על פי החשד הם שברו קיר במהלך הלילה מחנות הסמוכה לחנות התכשיטים וניתקו את החשמל ואת מערכת האזעקה. השניים המתינו כל הלילה בתוך תא השירותים בחנות, ואז כשהעובדת נכנסה, התנפלו עליה ורוקנו את החנות מהתכשיטים בה. לאחר מכן גררו את אחת הכספות וברחו.

חוקרי משטרת מרחב איילון שהגיעו למקום ערכו סריקות נרחבות, בדקו את מצלמות האבטחה ופתחו בחקירה בניסיון לאתר את השודדים. זה השוד השלישי בשנה האחרונה שבו עבריינים מתחזים לשליחי וולט כדי לבצע שוד.