ההתנכלות לסניפי רשת הטוסט-נקניק "סודוך" נמשכת: בלילה שבין שבת לראשון נורו יריות לעבר סניף הרשת ברחוב סוקולוב בחולון. איש לא נפגע אך נגרם נזק קל. 

זוהי הפעם השנייה בחודש האחרון שבה מתנכלים לסניף הרשת בחולון. לפני כשבועיים נזרק רימון רסס לעבר הסניף שגרם נזק למקום.

חוקרי תחנת משטרת חולון פתחו בחקירת שני המקרים, אך איש לא נעצר. נאספו ממצאים מהמקום כולל סרטוני מצלמות אבטחה בניסיון לאתר את החשודים ונגבו עדויות מעובדים ועוברים ושבים כדי להבין מי עומד מאחורי ההתנכלות.

"נבדק חשד שגורמים עברייניים עומדים מאחורי ההתנכלות לסניף וייתכן שגם לסניפים אחרים של הרשת", ציין גורם במשטרה, "נגבו עדויות מעובדים וגורמים ברשת כדי להבין מי עומד מאחורי אותם מעשים חמורים".

מלבד הירי לעבר הסניף בחולון, אתמול בערב הותקפו עובדים בסניף של הרשת בפתח תקווה על ידי צעיר בן 19 מבני ברק. "הוא נכנס לסניף עם מוט ברזל ותקף עובדים בלי שום סיבה", תיאר עובד במקום בפני חוקרי המשטרה, "הם ניסו להגן על עצמם והוא המשיך לתקוף אותם". 

עובדים התקשרו לדווח על המקרה למשטרה. שוטרים שהגיעו למקום ערכו סריקות מקום ועצרו חשוד שסייע לתוקף. לאחר מכן גם הצעיר שתקף את העובדים נעצר. "לא הייתה שום התגרות מצידם, מה שמעלה את החשש שמדובר בהתנכלות סדרתית", ציין גורם במשטרה. שניים מהעובדים שהותקפו נזקקו לקבלת טיפול רפואי. מצבם מוגדר קל והם סובלים מחבלות. 

במהלך החודש האחרון נזרקו שני רימוני רסס והלם לעבר סניף הרשת ברחוב גיבורי ישראל בנתניה. אחד נחת בסמוך לסניף והשני התפוצץ על הכביש. אחד מבכירי הרשת הוא איש עסקים מוכר שבעברו היה קשור לקבוצת כדורגל בליגת העל.