זה קרה לפני מספר חודשים בעיר טנג'יר שבמרוקו. סוחר סמים בשנות ה-30 לחייו החליט לשדוד חנות תכשיטים מוכרת בעיר על מנת לממן את רכישת הסמים, ולהעשיר "בדרך קלה" את חשבון הבנק הריק שלו.

וכך, ביום בהיר אחד, הוא נכנס לחנות התכשיטים, ובאיומי סכין שדד מיליוני דירהם (המטבע המרוקאי) במזומן. שווי הסכום אותו שדד בדולרים נעמד בכמה מאות אלפים.

השודד המאושר, שהיה משוכנע שנתן את "מכת חייו" יצא מהחנות עם שק המזומנים, נכנס למכוניתו ועזב את המקום כשהוא בטוח שביצע את הפשע המושלם. לפחות מבחינתו.

לרוע מזלו, בעל החנות יצר מיד קשר עם המשטרה והתלונן על השוד, ושוטרי משטרת טנג'יר פתחו מיד בסריקות ברחבי העיר, עד שנתקלו במכוניתו של השודד, ויצאו אחריו למרדף דרמטי.

השודד, שניסה להרוויח זמן ולהפחית באשמה, החליט לזרוק את שק המזומנים לרחוב כדי לעכב את השוטרים מללכוד אותו, וקיווה כי כך יצליח לחמוק מהם.

שטרות הכסף הרבים התעופפו ברחובות העיר, כשהעוברים והשבים ההמומים מתחרים ביניהם מי יצליח לשים את ידו על כמה שיותר שטרות.

וכך, בזמן ששטרות עפים באוויר, השוטרים המשיכו במרדף, כשבמקביל שוטרים חשאיים הוזעקו למקום והחלו בפיזור המהומה ובאיסוף הכסף שנגנב והחזרתו לשק אותו השליך השודד. אחרי מרדף קצר, הצליחו השוטרים לשים את ידם על השודד והוא הובא ממש לאחרונה בפני שופט.

וכך, לאחר שהועמד לדין על מעשיו ולאור העובדה שפיזר את שטרות הכסף ברחוב - הוחלט להחמיר בעונשו ולגזור עליו לא פחות מ-10 שנות מאסר בפועל. לא נעים.