פעם נוספת: עבריינים השליכו אתמול (שני) רימון רסס לעבר אחד הבניינים בשכונת בבלי בתל אביב. פיצוץ עז אירע במקום וגרם לבהלה גדולה בקרב הדיירים.

"זה היה נשמע כמו טיל, כל הבית רעד", שחזר אחד הדיירים. תושבת רמת גן כתבה כי היא שמעה את הד הפיצוץ מרחוק: "זה היה רעש פסיכי. המשטרה חשבה בהתחלה שמדובר בטיל שנפל בשטח פתוח".

במשטרה חושדים כי היעד הוא אחד הדיירים, עבריין מפרדס כץ המזוהה עם משפחת הפשע מוסלי. על פי החשד, המעורבים באירוע הם עבריינים המזוהים עם ראש ארגון הפשע היריב ערן חייא, כחלק מהלחמה בין הארגונים שגלשה לשכונות יוקרה בתל אביב.

מדובר ברימון השלישי שנזרק בשבוע האחרון לעבר הבניין. שניים מהם נפלו בפארק סמוך ולא התפוצצו. בכל המקרים נאספו ראיות מהזירה ונפתחה חקירה, טרם נעצרו חשודים.

הפשע משתולל, ולא רק בבלי. בנתניה תועד אתמול בצהריים רעול פנים חמוש באקדח בכניסה לביתו של קבלן בעיר, שסופג איומים כבר כמה חודשים. הוא בעט בדלת, נופף באקדח, וכשאיש לא ענה לו עזב את המקום. "נהיה מפחיד לגור פה. עבריין מנופף באקדח לאור יום ולא עוצרים אותו", קבל אחד התושבים.

בלילה נזרק רימון לעבר בית עסק בנתניה, נזק נגרם לרכוש. בכפר סבא נזרקו שני רימוני הלם לעבר בניין, כחלק מסכסוך בין כנופיות פשע בעיר. גם כאן נגרם נזק לרכוש.