אימה על הסיפון: נוסעיo על מעבורת שעשתה את דרכה ממלזיה לאינדונזיה תועדו קופצים למים העמוקים לאחר שכמה מנוסעי המעבורת אובחנו כנשאי קורונה.

התקרית הביזארית התרחשה לאחר שהרשויות אינדונזיה סירבו להעניק אישור למעבורת לעגון בנמל אליו עשתה את דרכה בגלל החשש שעל סיפונה ישנם כמה חולי קורונה, וחמישה מהנוסעים שחששו שהם צפויים להיתקע על כלי השיט עד להודעה חדשה - קפצו ממנה וניסו לשחות לכיוון היבשה.

בסדרת סרטונים יוצאת דופן שפורסמה בטוויטר ניתן לראות את הבהלה האדירה שהתעוררה על הסיפון, ובאחד מהסרטונים ניתן לראות את אחד הנוסעים קופץ למים, וכתוצאה מכך נאלץ הקברניט לסטות ממסלולו על מנת לחלץ את הנוסעים.

חמשת הנוסעים חולצו לבסוף בשלום, ומצבם הבריאותי, כך על פי הדיווחים, היה תקין והם לא סבלו מחבלות מיוחדות. מאוחר יותר, דווח כי רשויות אינדונזיה התירו לבסוף לכלי השיט לעגון בנמל, לא לפני שגורמי בריאות מוסמכים עלו על הסיפון, וביצעו בדיקות לכל הנוסעים שנשלחו מאוחר יותר לבידוד.

באינדונזיה נדבקו מאז תחילת חודש מרץ יותר מ-3,800 אנשים בנגיף הקורונה, ו-327 איבדו את חייהם למחלה. נכון לעכשיו, המדינה מוכרת בתור מוקד ההדבקה ה-12 בגודלו בכל יבשת אסיה - אחרי האיים הפיליפינים (4,428) ומלזיה (4,530).