יחידת התביעות של מחוז תל אביב הגישה היום (רביעי) כתב אישום נגד תושב יבנה בן 46 לפיו הוא פרץ לדירה במגדל yoo ברחוב ניסים אלוני בתל אביב, וגנב מתוכה רכוש בשווי 716 אלף שקל.

על פי החשד, ב-16 בספטמבר בשעות הלילה הגיעו לבניין היוקרה שני חשודים עם רכב עליו הותקנה לוחית זיהוי מזויפת, כשהם עוטים מסכות. השניים עלו לגג הבניין ומשם ירדו בסולם לדירה אליה ביצעו את ההתפרצות.

החשודים ניצלו את היעדר בעלי הדירה שבאותה עת היו בחו"ל, נכנסו לחדר הארונות וגנבו מתוכו כספת מקובעת שהכילה דרכונים, שעוני יוקרה, תכשיטים ורכוש בשווי כולל של כ-700 אלף שקל. בצאתם מהדירה הסליקו החשודים את הרכוש הגנוב במזוודות והעמיסו אותן לרכב עימו הגיעו.

עם קבלת התלונה על הגניבה, שוטרי תחנת לב ת"א החלו באיסוף ממצאים פורנזיים וראיות דיגיטליות וביצעו חקירה מאומצת, אשר הובילה לזהות של החשוד בהתפרצות, תושב יבנה בן 46 שנעצר והועבר לחקירה.

"זו הייתה פריצה 'שקטה', כלומר לאחר ש-א' ידע מי גר בדירה ומה יש בתוכה הוא פרץ לתוכה מבלי שאיש הבחין בו כשהוא נעזר בחשודים נוספים", הסביר גורם במשטרה.

מעצרו של החשוד, דמות מוכרת למשטרה בתחום עבירות הרכוש, הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בת"א, ועם השלמת החקירה הגישה היום יחידת התביעות המשטרתית של מחוז ת"א כתב אישום נגד החשוד בעבירות התפרצות וגניבה בצוותא וכן בקשה למעצר עד תום ההליכים.