אין גבול לבושה: נהג שקיבל דו"ח תנועה על עבירת מהירות החליט לנקום בשוטר שעצר אותו וחתך בסכין את גלגל הניידת בזמן שהשוטר יושב בתוכה ורושם לו את דו"ח התנועה.

המקרה המקומם התרחש לאחרונה בכניסה ליישוב תל שבע שבנגב ומאז שפורסם מעורר זעם רב ברשתות החברתיות. האירוע כולו החל לאחר שנהג מהאזור נעצר בזמן שנהג במהירות גבוהה ברכבו היוקרתי ונדרש על ידי השוטר שעצר אותו למסור לו את רישיונותיו.

אלא שאז, הנהג בן ה-28, לא השלים עם העובדה שהוא נעצר ונרשם לו  דו"ח, והחליט לשלוף סכין פרפר וחיבל בצורה חמורה ומכוערת באחד מגלגלי הניידת בזמן שכאמור השוטר יושב בתוכה ולא מבחין במעשיו.

דקות לאחר מכן החליט הנהג להוסיף חטא על פשע, צילם ותיעד את כל האירוע, והעלה אותו לאחר מכן לרשת החברתית הפופולרית טיק טוק, וכמה שעות לאחר מכן הסרטון כבר החל להתגלגל ברשתות החברתיות, הגיע למשטרה, אז הבחינו השוטרים בלוחית הרישוי ובמספר הרכב של הנהג.

אחרי שהבין שהמשטרה מחפשת אחריו, מחק הנהג את הסרטון לאחר כמה שעות אבל זה כבר היה מאוחר מדי, ובמשטרת מרחב הנגב הוציאו נגדו צו מעצר בגין הנזק שגרם לניידת.

מאז שתיעוד האירוע עלה לרשתות החברתיות ביום שני האחרון, נעשו פעולות רבות לאיתורו של החשוד, תושב תל שבע, שנעצר היום בחשד לגרימת חבלה במזיד לרכב, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, החזקת סכין למטרה לא כשרה.

"משטרת ישראל רואה בחומרה את האירוע בו נגרמה חבלה במזיד לניידת משטרה ותפעל למיצוי החקירה תוך הרחקתו של החשוד מהמרחב הציבורי. פעילות אכיפת חוקי התעבורה ביישובים הנה חלק ממגוון פעילויות משטרתיות למען משתמש הדרך הנורמטיבי שומר החוק והיא תמשך בגזרת תל שבע ובגזרות אחרות ככל שתדרש", נמסר מהמשטרה.