אם בתו הבכורה של נוכל הטינדר, סיימון לבייב, מגיבה לראשונה על הולדת בנו מבת זוגו הדוגמנית הנורווגית. בתו הבכורה של לבייב, כיום בת 7, מתגוררת עם אמה בפינלנד, שמטפלת בה לבדה. 

את אנה, אמה של הילדה, הכיר לבייב במהלך שהותו באירופה לפני שמונה שנים. אנה, בת 33, היא רואת חשבון בחברה גדולה. היא פגשה את לבייב לראשונה בתחילת 2015, במסעדה במרכז הלסינקי, כשעוד הציג את עצמו בשמו האמיתי, שמעון יהודה חיות, ומערכת היחסים שהתפתחה ביניהם בעקבות המפגש המקרי החזיקה מעמד כחצי שנה. עד סוף אותה שנה, אנה הספיקה להיכנס להריון מחיות, להיפרד ממנו וללדת. חיות הספיק לעמוד לדין על עבירות של הונאה ומסים - ולהיכנס לכלא הפיני.

"לא ידעתי שיש לו חברה דוגמנית ושנולד לו בן", היא אומרת בראיון בלעדי ל-mako לאחר שנודע לה על הולדת בנו. "אני רוצה לקוות בשבילה שהוא ידאג לה מבחינה כספית ושהיא לא תישאר לבד כמוני שמגדלת את הילדה לבד ללא שום עזרה רגשית או כספית. החיים האישיים שלו לא מעניינים אותי בכלל. הוא אדם פסיכופת שפגע בי ובעוד נשים אחרות ברחבי העולם. אני לא אתפלא אם יש לו עוד ילדים שהוא לא יודע על קיומם או מתעלם מהם".

סיימון לבייב, נוכל הטינדר (צילום: N12)
נוכל הטינדר סיימון לבייב | צילום: N12

"אני מעריכה שיש לו אולי עוד 10 ילדים מכל מיני נשים", הוסיפה אנה. "סיימון דואג רק לעצמו. הוא לא בקשר איתי ועם הבת שלי. בהתחלה היה מתקשר מידי פעם לדבר איתה אבל בשנים האחרונות יש נתק וטוב שכך. אני לא רוצה שום קשר עם עבריין שפוגע בנשים. הוא לא עזר לנו כלכלית בכלום. אני מגדלת לבד את הילדה ואני גאה בזה שהוא לא נוכח בחיים שלנו. אני מקווה שיכניסו אותו בקרוב לכלא, שלא יפגע בעוד נשים".

אנה מייעצת לאם בנו של לבייב שלא להיות איתו בקשר: "אי אפשר לנהל עם אדם כזה מערכת יחסים נורמלית. הוא פוגע ובורח. אני לא רוצה שום כסף ממנו הוא לא ראוי להיות אבא. מה שחשוב לו זה איך לרמות אנשים ולהוציא מהם כספים. אני לא רוצה כלום מהאיש הזה. המקום שלו בכלא ואני מקווה שזה יקרה בקרוב. אסור שהוא יסתובב חופשי. הוא פגע ביותר מדי נשים ואמלל אותן נפשית וכלכלית. הוא נטש אותנו. היום אני מבינה שסיימון לא יכול להיות אבא או איש משפחה".

לבייב עצמו מכחיש את ההאשמות מצד אנה. "הבת שלי מקבלת עשר אלף יורו כל חודש ואמא של הבת שלי לא", הוא מסר ל-mako בתגובה. אנה, ששמעה כי כך הוא טוען, מסרה בתגובה: "כולם כבר צריכים לדעת שהוא משקר כל הזמן".