חום יולי אוגוסט כבר פה והשנה נוסף לכך גם משבר הקורונה, שלא תורם לסף העצבים של כולם. ביום רביעי האחרון עשרות עדי ראייה היו עדים לקטטה שהתרחשה סמוך לצומת פולג בין שני נהגים. בתיעוד שהגיע לידי mako ניתן לראות את אחד מהם "שולף" את הנהג השני מתוך רכבו ומכה אותו נמרצות, בזמן שאנשים שנכחו במקום מנסים למנוע את החרפת המצב. 

"היה פקק של כמה דקות, לא משהו רציני", סיפר א', תושב נתניה שהיה בדרכו חזרה הביתה ותיעד את האירוע במצלמת הדרך, "שני הנהגים חתכו אחד את השני ונסעו בזיג זג במשך כמה דקות, ממש כמו סצינה בסרט מתח. בשלב כלשהו אחד מהם סימן לשני והם עצרו בשולי הכביש. פתאום אני רואה נהג שיוצא מהרכב, שולף את הנהג השני מהמכונית, מתנפל עליו, מכה אותו באגרופים ומושך לו בשיער". 

מכות בכביש החוף
צילום: mako

בשלב זה א' חשש שהקטטה תסלים ויצא מהרכב כדי לנסות ולהפריד בין השניים. הוא מספר ששמע את הנהג הזועם צועק על השני שהוא סיכן את חיי ילדיו שהיו עמו באוטו, בעוד המוכה מנסה להתחמק מעימות פיזי. "הוא היה באמוק ועצבני מאוד והנהג המוכה אמר לי שהוא מדריך קרב מגע, אבל שלא רצה להכות בחזרה כדי לא להסתבך", נזכר א', "שאר הנהגים נשארו במכוניות שלהם ולא עשו כלום. בסופו של דבר הנהג המכה נכנס למכונית כשהפקק התחיל להשתחרר, הנהג המוכה לא עשה מזה עניין ושניהם נסעו כל אחד למקום אחר. זה היה יכול להיגמר רע".