רשויות האכיפה בצפון ארה"ב חשפו הלילה סרטון מרחובות פילדלפיה המתעד ניסיון שוד של רכב משוריין של חברת ברינקס.

על פי הדיווחים, מאז שצולם הסרטון, אנשי ה-FBI מבקשים את עזרת הציבור באיתור שלושת השודדים שניסו לגנוב את משלוח הכסף ונמלטו מן האזור אחרי קרב יריות.

התקרית הביזארית התרחשה ביום חמישי שעבר באזור שכונת יוניברסיטי סיטי שבמרכז פילדלפיה. סרטונים שנלקחו משלוש מצלמות האבטחה באזור מראים באופן ברור ומדהים את השתלשלות האירועים באירוע שזעזע את התושבים באזור.

סוכני הבולשת שהגיעו למקום דיוחו כי שלושת השודדים התעמתו עם שליחי הרכב המשוריין בזמן שהיו חמושים באקדחים ורובים אוטומטיים. לטענתם, התקרית יצאה משליטה לאחר ששני חשודים ניסו לחטוף מאחד השליחים שקים מלאים בכסף מזומן, וכמה רגעים מאוחר יותר, נהג הרכב המשוריין הסתער על רכב השודדים ופתח באש.

חוקרי המשטרה מספרים ששניים מהשודדים נפטרו משקי המזומן בזמן ההימלטות, אחד מהם הצליח לעלות על רכב המילוט בזמן, שעה ששותפו ברח רגלית במורד הרחוב עד שהשתלט על רכב של עובר אורח ונעלם מהאזור. בהמשך, כוחות הביטחון לא דיווחו על נפגעים בקרב התושבים המקומיים.

בהודעה שנמסרה מדוברות ה-FBI, נאמר כי כל אדם שימסור מידע שיוביל ללכידתם של החשודים יקבל פרס כספי מכובד – אם כי לא דווח על סכום ספציפי. הייתם שם? זו ההזדמנות שלכם לעשות יופי של קופה.