עמיר מולנר, מי שהוגדר לא אחת בתור העבריין מספר 1 בישראל, לא מרבה לצאת מביתו, בטח שלא להגיע לאירועים ציבוריים, ולעיתים רחוקות אפשר לראות אותו סועד במסעדה על הגבול שבין בני ברק לרמת גן עם כמה מאבטחים שיושבים עמו.

עוד ידוע על מולנר שבשנים האחרונות הוא התקרב מאוד לדת, בעיקר לכמה מהרבנים החשובים ביותר בבני ברק כמו הרב חיים קנייבסקי, אצלו ביקר כמה פעמים בבית הכנסת "לדרמן", ואת ברית המילה לבנו עשה לפני כחמש שנים באותו בית כנסת בנוכחות אברכים וכמה בני משפחה.

את ברית המילה לבנו של מולנר ביצע הרב המקובל דב קוק מטבריה, והרב קנייבסקי אותו מולנר מעריך ומכבד מאוד שימש כסנדק של בנו. מאז ומעת לעת, מולנר מגיע להתפלל בבית המדרש, נפגש עם הרב קנייבסקי ומקבל את ברכתו.

מולנר, שכאמור התחזק מאוד בשנים האחרונות, נוהג להתפלל כל בוקר, להניח תפילין לשמור שבת להקפיד על מצוות. לעיתים הוא גם מגיש שיעור תורה באחד הכוללים של מקורביו הרבנים, מקבל את ברכתם ומתייעץ עמם. בנוסף, הוא צירף לשמו את השמות אברהם מילר.

"עמיר מעריך מאוד את עוצמתו הרוחנית של הרב קנייבסקי ורבנים נוספים בבני ברק. אני לא יודע אם הוא חזר או לא חזר בתשובה, אבל מה שכן הוא מאוד התקרב לדת", ציין אחד האברכים.

עמיר מולנר 2020 (צילום: באדיבות "חדרי חרדים")
התחזק בשנים האחרונות. מולנר | צילום: באדיבות "חדרי חרדים"

בעבר מולנר נראה מתפלל בישיבת פוניבז' בבני ברק וכשריצה עונש מאסר קצר הוא דרש משב"ס שיאפשרו לו להכניס רב מטעם הישיבה אליו לתא לשיעור תורה.

וכך, אתמול (רביעי), נראה מולנר מגיע לבני ברק לביתו של האדמו"ר מסידגורה, רבי ישראל משה פרידמן ז"ל שנפטר ביום שני השבוע בגיל 65 ממחלה קשה ממנה סבל. מולנר, כך על פי הנוכחים במקום, הגיע בעיקר כדי לחזק ולנחם את בני משפחתו של הרב.  

על פי דיווח של איציק אוחנה מאתר "כיכר השבת", הגעתו של מולנר בליווי מאבטחיו כדי לנחם את בני המשפחה הפתיעה למדי את מי שלא הכיר את יחסיו עם הרב והמקורבים לו, ומולנר, כך טוענים בסביבתו, היה מקורב לחצר חסידות סדיגורא ונהג להתייעץ עם הרב בשלל עניינים והעריך מאוד את עצותיו. על פי אנשים שהיו במקום, מולנר שהה במקום כ-20 דקות בלבד ועזב מיד אחרי.