קומבינת הנקודות: שני אחים מארגנטינה, שלומדים בישיבות בביתר עילית ובני ברק, הצליחו לגלגל לכיסם אלפי שקלים בזכות רישיון הנהיגה הבין-לאומי שלהם. 

שני הצעירים, בני 19 ו-24, הציעו עבור אזרחים שגרים בישראל ומקבלים דוחות על עבירות תנועה - לרשום את הדוח על שמם כאילו הם היו הנהגים באותה התקרית שתועדה. בשיטה זו הנהגים הישראלים נמנעים מרישום ומקבלת נקודות שעלולות לגרום להם לעבור קורס נהיגה מונעת, והצעירים מארגנטינה אינם מקבלים את הנקודות כי הם אזרחי חו"ל.

האחים נהגו להגיע עם האזרחים שקיבלו דוח לתחנת המשטרה - ושם מסרו תצהירים שקריים ובהם הודו כביכול כי הם שנהגו ברכבים בזמן ביצוע העבירה (נהיגה במהירות מופרזת או שימוש בטלפון הנייד) וכך הקנסות נרשמו על שמם. בתמורה לכל נקודת חובה קיבלו האחים הארגנטינאים 100 שקלים מכל נהג ישראלי.

במשטרה מעריכים כי בדרך זו הרוויחו שני הצעירים עשרות אלפי שקלים. האחים נעצרו ובכוונת המשטרה להגיש נגדם כתב אישום בגין קבלת דבר במרמה. 

לפני שנה נחשף מקרה דומה בו תושב בני ברק בן 32 המחזיק ברישיון נהיגה בינלאומי, הסב מעל 159 דוחות תנועה על שמו וגרף בעקבות ההונאה הזו מאות אלפי שקלים. באגף התנועה חוששים שמדובר בתופעה רחבה עוד יותר, ולפי ההערכות ישנם תיירים נוספים שפועלים בשיטת האחים, וממנים את חופשתם בארץ תמורת רישום דוחות על שמם.