ל', תושב ראשון לציון בן 39, חשוד שמצא שיטה מתוחכמת לעקוץ חברות האשראי ומחסני חשמל בסכום של רבע מיליון שקל בפחות משלושה שבועות. השיא שלו היה רכישת 12 אייפונים חדשים בשעה.

ל' קיבל מידידה שלו כרטיס אשראי כדי לרכוש עבורה מוצר בסופרמרקט ויצא למסע חגיגות. הוא היה נוהג להגיע לחנויות של מחסני חשמל רוכש בעיקר טלפונים סלולריים מסוג אייפון 13. 

לאחר שביצע את הרכישה הוא היה מתקשר לחברות האשראי, מתחזה למנהל בכיר בחנויות של רשת "מחסני חשמל" ברחבי הארץ ( רחובות, סגולה, ראשון לציון, פתח תקווה, צומת בילו,  תל אביב, נס ציונה, רמת גן, הקריות, חולון ואור יהודה) ומבקש לבטל את העסקאות. הוא היה מוסר לנציגי החברות את מספר העסקה, תעודת הזהות של בעלת כרטיס האשראי שהאמינו שהוא בעל החנויות ואלה כאמור ביטלו את העסקאות.

על פי החשד כל המוצרים היקרים שרכש ל' נותרו ברשותו. הוא רכש עשרות אייפונים וטלפונים אחרים מסוג סמסונג גלקסי. גם חברות האשראי וגם בתי העסק ניזוקו ברבע מיליון שקל ממעשי ההונאה של ל'.

ל' רכש בפחות משעה 12 אייפונים בסכום של 45 אלף שקל. על הדרך רכש בגדי מותגים ונעליים יוקרתיות באלפי שקלים, בשמים יקרים מסופר פארם, תכשיטים וקינח במנוי לשנה במכון כושר כדי לחטב את גופו.

בשבועות האחרונים הוגשו עשרות תלונות נגד ל' ליחידת ההונאה של משטרת מחוז מרכז על ידי חברות האשראי ובעלי חנויות של מחסני חשמל וחנויות התכשיטים. חוקרי היחידה עצרו באחרונה את ל', אבל לא מצאו את עשרות הטלפונים שקנה על חשבון חברות האשראי וחנויות מחסני חשמל. ככל הנראה מכר את הטלפונים באתרי יד שנייה.

ל' קשר את עצמו למקרים ושלוחת התביעות במשטרת מרחב השפלה-מרכז הגישה בימים אלו כתב אישום נגד ל' לבית המשפט השלום בראשון לציון. הוא מואשם בעשרות קבלת דבר במרמה, התחזות לאדם אחר,  ושימוש בכרטיסי אשראי שלא שייכים לו. משפטו ייפתח בקרוב.