אירוע חמור הבוקר במועדון בתל אביב כאשר מבלים שלא הורשו להיכנס למועדון ירו לעבר מאבטחי המועדון, אחד מהם במצב קשה. התקרית התרחשה במועדון ארט בסביבות השעה 6 בבוקר, שנחשבת לשעת השיא של המועדון שנמצא ברחוב קיבוץ גלויות בדרום תל אביב. שני תושבי ראשל"צ נעצרו בחשד לירי.

המאבטחים ניהלו ויכוח עם בליינים שרצו להיכנס פנימה ואלה איימו לדקור אותם אם לא יכניסו אותם. ״היו כמה צעירים שאיימו על אחד המאבטחים ואמרו לו 'אם אתה גבר בוא איתי לתחנת דלק'״, אומר ל-mako אדם שנכח במקום, ״הוא רצה לנקום בו על זה שלא הכניס אותם למועדון והם פשוט רצו לדקור אותו. אחר כך אחד מהם הביא אקדח וירה עליהם".

כעבור זמן קצר אחד הצעירים שלא הוכנסו חזר עם אקדח וירה על המאבטחים מטווח קצר כנקמה על כך שלא הכניסו אותו. הוא וחבריו נמלטו מהמקום.

"המשטרה הגיעה למועדון מהר מאוד יחסית. הם סגרו את הסביבה. נתקענו שם במשך 45 דקות. לא נתנו לאף אחד לצאת", סיפר בליין אחר.

שני מאבטחים שנפצעו פונו על ידי ניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים איכילוב. שוטרים שהגיעו למקום פתחו בסריקות אחר החשודים. 

ירי במועדון בתל אביב
המשטרה מחוץ למועדון

הבוקר פרסמו אנשי הארט קלאב תגובה לאירוע אמש וכתבו: "קהל יקר, עדכון קצר לגבי התקרית האלימה שהתרחשה היום בסמוך למועדון הארט קלאב. בשעה 7 בבוקר הגיעו 3 אנשים אלימים שלא הורשו להיכנס בשערי המועדון וארבו למאבטחים שמנעו את כניסתם ופגעו בהם (כרגע הם מרגישים מצוין). אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולומר תודה למי שנלחמים בגופם בתופעת האלימות המכוערת. מאחלים להם החלמה מלאה וחזרה מהירה לשגרה

"מועדון הארט קלאב ימשיך לשמור על ביטחון המבלים כערך עליון ומגנה כל סוג של אלימות כלפי מי מעובדי המקום וכמובן כלפי הקהל המדהים שלנו. בעקבות המאורע ניקח פסק זמן במוצ"ש הקרובים".