פרשת הפצת הסרטון האינטימי של עמוס לוזון:  ביממה האחרונה ערכו חוקרי היחידה המרכזית במשטרת מחוז מרכז עימות בין שני החשודים בשנות ה-20 לחייהם שנחשדים בצילום הסרטון בבריכת ביתו של איש העסקים, לבין בנו של השופט, שחשוד כמי שהתקשר ללוזון לסחוט אותו בסכום של 13,500 שקלים, לאחר שקיבל לידיו את הסרטון.

במהלך העימות, השניים הטיחו בבן השופט כי הוא זה שביצע את הסחיטה, אך הוא הכחיש את כל החשדות נגדו. כמו כן, באישור היועצת המשפטית לממשלה הגיעו החוקרים לביתו של השופט לאסוף ראיות וממצאים מחדרו של בנו, בהם הטלפון הנייד שלו. "זה לא נעים לנהל חקירה נגד בן של שופט, זה לא קורה כל יום", הסביר גורם במשטרה, "אבל הוא לא מקבל שום הנחות. החקירה מתנהלת באופן מקצועי וללא משוא פנים".

לצד זאת, לוזון הגיע למשרדי ימ"ר מרכז ונדרש לזהות את הקול של האדם שהתקשר לסחוט אותו, אך הוא לא הצליח.

בשלב זה, החוקרים מעריכים כי יש בידיהם את הראיות להגשת כתב אישום נגד המעורבים בפרשה בגין סחיטה באיומים, פגיעה בפרטיות והטרדה מינית - כל אחד לפי חלקו. "המטרה שלנו היא להגיע לחקר האמת ולהבין מה היה חלקו של כל אחד ואחד מהמעורבים מתיעוד המתלונן בבריכה בביתו ועד להפצת הסרטון וטלפון הסחיטה שקיבל", ציין גורם במשטרה.

מחר יחליטו החוקרים האם לבקש שוב את הארכת מעצרם של החשודים או לשחרר אותם למעצר בית. לחוקרים יש עוד כמה פעולות חקירה לבצע בפרשה.