חוקרי יחידת להב 433 גילו כי בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, החשוד בעבירות מין והלבנת הון, החזיק ברשימה סודית של אנשים להם על פי החשד סיפק קטינות ונשים צעירות איתם קיימו יחסי מין בדירות יוקרתיות הממוקמות במגדלי פאר במרכז תל אביב.

הרשימה, בה עשרות אנשים, מורכבת ממקורבים של חוגג וכן מאנשים מוכרים מתחומי הבידור, העסקים והספורט. "אם היה אפשר לפרסם את הרשימה - הייתה פה רעידת אדמה", מספר ל-mako גורם במשטרה. "אלה אנשים די מוכרים לציבור הרחב. זו אחת הפרשות הכי חמורות שחקרנו בעשור האחרון בכל הנוגע לסחר בנשים וניצול קטינות לצרכי מין, ובחלק מהמקרים חלק מהמעורבים אף איימו על קטינות שסירבו לקיים מין".

ל-mako נודע כי החוקרים תשאלו ואף חקרו באזהרה כמה מאותם אנשי עסקים, ונכון לעכשיו יש בידי החוקרים שני עדי מדינה המפלילים לכאורה את חוגג, והם מנסים לגייס עד מדינה שלישי שיעזור לחתום את הפרשה המורכבת. אחד מעדי המדינה, נשוי ואב לילדים, טען בפני החוקרים כי כלל לא ידע שמדובר בקטינה איתה קיים יחסים. "אם הייתי יודע שמדובר בקטינה לא הייתי נוגע בה", הסביר החשוד לחוקרים, "הלכתי לדירה ושם חיכתה לי בחורה צעירה, היא לא אמרה לי שהיא קטינה".

משה חוגג (צילום: פלאש/90 )
"אחת הפרשות הכי חמורות שחקרנו בעשור האחרון בכל הנוגע לסחר בנשים וניצול קטינות" | צילום: פלאש/90

מרבית המעורבים ברשימה הסודית חוששים מהדלפת שמותיהם, ובימים האחרונים הופצו שמועות לגבי זהותם של  האנשים להם לכאורה חוגג סיפק קטינות לקיום יחסי מין כחלק מהקשרים העסקיים שלו איתם. במשטרה טוענים כי יש בידיהם עדויות שנכפו על הקטינות והנשים לקיים יחסי מין עם חוגג ואנשיו. חוגג עצמו הכחיש בחקירתו את החשדות המיוחסים לו.

חלק מהמעורבים הפלילו את חוגג בחקירתם כמי שלטענתם סיפק להם קטינות ובחורות לקיום יחסי מין ובמשטרה רואים בחומרה רבה את הפרשה, וצוות החקירה מונה עשרות חוקרים שגבו עדויות בארץ ובחו"ל מאותן נשים וקטינות.

כזכור, עבירות המין בהן חשוד חוגג הן חמורות במיוחד: בעילה אסורה בהסכמה, הבאת אדם לידי מעשה זנות, מעשה סדום, סחר בנשים, מעשה מגונה, פרסום והצגת דבר תועבה, גרימה לעזיבת מדינה לשם זנות, הטרדה מינית, פגיעה בפרטיות, צריכת מעשה זנות מקטין והחזקת מקום לשם זנות. בנוסף, חוגג חשוד בהלבנת הון, קשירת קשר לביצוע פשע, גניבת בידי מורשה, קבלת בדבר במרמה בנסיבות מחמירות, השמטת הכנסה במזיד ורישום כוזב במסמכי תאגיד. כמו כן הוא חשוד בעבירות של הבאת קטין לסמים מסוכנים, מתן אלכוהול לקטינים ועבירות על פי פקודת הסמים המסוכנים.

בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום את מעצרו של חוגג בשבעה ימים נוספים, כשההארכה הייתה בהסכמת סנגוריו. במידה והמשטרה לא תגיש כתב אישום הוא ישוחרר למעצר בית ובתנאים,  אך ההערכה היא שתוך שבועיים יוגשו כתבי אישום נגד חוגג וחלק מהחשודים בפרשה. "יש ראיות מוצקות נגד חוגג במרבית החשדות", מציין אותו גורם במשטרה. "לא סתם בית המשפט האריך את מעצרו כמה פעמים והתיר את פרסום שמו תוך ציון שהחשדות נגדו קשים".