ס', תושבת אשדוד בת 41, רכשה כמה פעמים במהלך השבועות האחרונים קוקאין מקטין בן 17 תושב העיר ושילמה לו אלפי שקלים. באחת הפעמים בהן רכשה את הסם היא טענה בפניו שאינה מרוצה מאיכותו וזה בתגובה חטף לה את הטלפון מהיד, מחק לה את כל הזיכרונות וביקש ממנה לנתק איתו כל קשר.

היא החליטה לנקום וחזרה כעבור זמן קצר לביתו של הקטין כשבכיסה סכין יפנית. הקטין פתח את הדלת והורה ל-ס' לעזוב את המקום כשהוא מחזיק בידו מקל מטאטא ואז שלפה ס' את הסכין ופצעה אותו בלחי. בתגובה, חבט הקטין ב-ס' באמצעות מקל המטאטא פעם אחר פעם.

היא נמלטה מהבניין ונכנסה לסניף של קופת חולים. התיעוד הדרמטי חושף, כיצד הקטין רודף אחר ס' בקופת החולים לעיניהם של הצוות הרפואי והמטופלים ודוקר אותה פעמיים בגבה. רופא ומאבטח שהיו במקום הצליחו לעצור אותו מלהמשיך במעשיו.

"אם הרופא והמאבטח לא היו תופסים אותו הוא היה רוצח אותה", סיפר עד ראייה לחוקרי המשטרה. שוטרי תחנת משטרת אשדוד הגיעו לזירת האירוע לאחר שאזרחים דיווחו על האירוע החריג ועצרו את ס' והקטין שדיממו מהדקירות. לאחר מכן אושפזה ס' בבית החולים אסותא בעיר.

לשכת התביעות במשטרת מרחב לכיש הגישה לבית המשפט לנוער באשקלון כתב אישום נגד ס' בגין עבירות החזקת סכין ופציעה בנסיבות מחמירות. נגד הקטין הוגש כתב אישום לבית המשפט והוא מואשם באיומים, פציעה והחזקת אגרופן או סכין שלא כדין.