צעירה מארגנטינה שהטלפון הסלולרי שלה נגנב במהלך חופשה, הציעה פרס של 60 אלף פסו (1,800 שקל) למי שיחזיר לה אותו. מה שהגנב לא ידע הוא שהיא מתכננת לו מלכודת ונקמה מתוקה.

הצעירה, ששמה קטי שמתגוררת בטוקומן, הגיעה לחופשת קיץ באתר נופש על שפת הים במאר דל פלאטה. היא מן הסתם לא ציפתה שתהפוך לקורבן שוד, במהלכו תאבד את האייפון 12 פרו מקס שלה. עם זאת, היא הצליחה להחזיר לידיה את המכשיר הנייד שלה ולשם כך היא נאלצה להמציא תוכנית שכללה מלכודת לגנב.

הצעירה שיתפה את סיפורה ברשתות החברתיות ושאלה את העוקבים שלה מה עליה לעשות. "אני בחופשה במרדל והיום נגנב טלפון סלולרי שלי, אייפון 12 פרו מקס, לבן עם נרתיק שקוף. אני נותנת כפרס 60 אלף פזו. בטלפון יש תמונות של האחיין שלי מאז שהוא נולד ועד היום. הורג אותי לדעת שלא יהיה לי אותן יותר. בבקשה תעזרו", כתבה.

הפוסט הפך מיד לוויראלי. הצעירה קיבלה מיד מאות הודעות בניסיון לסייע לה, חלקן קראו לה להגיש תלונה במשטרה. בין כל כך הרבה הודעות, הוא קיבל את ההודעה לה הכי ציפתה: גבר אלמוני אמר שיחזיר לה את הטלפון הנייד שלה בתמורה לפרס שהציעה. הצעירה הסכימה והם קבעו להיפגש.

למרות שהסכימה להיפגש עם הגנב, הנערה החליטה מה תעשה לגבי הפרס וחשפה מה קרה בפגישה עמו בחשבון הטוויטר שלה. "הוא ביקש ממני את המספר שלי שיהיה לו ליתר ביטחון. בלילה הוא התקשר אליי ואמר לי שהוא מצא את הטלפון. הלכתי לשם להביא את הטלפון הגנוב, הם נתנו לי אותו וברחתי".

הציוץ של קטי חרך את הרשת. יותר מ-78 אלף אנשים "אהבו" אותו וכמעט אלפיים צייצו אותו מחדש ושיתפו אותו.