זה קרה לפני כשנתיים במלון יוקרתי בתל אביב: ל', תושב תל אביב בן כ-42, התקשר לעמדת בקבלה בספא של המלון, הציג את עצמו כ"רוברט", והזמין עיסוי זוגי ששכלל שמפניה ופירות. למוקדנית איתה דיבר הוא הסביר שהוא מכין הפתעה לחברתו ומתכוון להציע לה נישואים.

כמה ימים לאחר מכן הגיע ל' לבית המלון, הציג עצמו כ"צ'רלי", אביו של "רוברט", שילם 2,000 שקלים עבור שני שוברים זוגיים לספא, שני בקבוקי שמפניה ומגש פירות וירקות.

ל' הסתובב במשך כשעתיים במלון, ובשלב מסוים נתקל בזוג תיירים תושבי ארצות הברית, הציג להם את אחד השוברים לספא, והציע להם הצעה מוזרה: "רבתי עם חברה שלי, אז אני מציע לכם עיסוי זוגי על חשבוני", הסביר להם ל', והאישה הסכימה לקבל את השובר לעיסוי, בעוד בעלה לא הביע עניין אבל התלווה אליה.

אלא ש-ל' הייתה תכנית אחרת לגמרי, ובקבלת הספא, תוך שהוא מנצל את העובדה ששני התיירים לא מבינים את השפה, הוא הסביר לפקידה שהתיירת הנשואה היא בעצם חברתו והוא מתכנן להציע לה נישואים באווירה רומנטית ואינטימית בתוך הספא.

וכך, בעוד התיירת נכנסה לספא לקבל את העיסוי כשהיא מכוסה במגבת בלבד, ל' נכנס לחדר הטיפולים סיפר למטפלת שהוא חבר של התיירת והוא רוצה להפתיע אותה ולהציע לה נישואים באמצע העיסוי.

המטפלת האמינה לגרסתו של ל', וזה נכנס לחדר הטיפולים והחל לעסות את גבה של התיירת. כעבור כמה שניות התיירת הרגישה שלא מדובר בידיה של המעסה, וכשהסתובבה נחרדה לגלות ש-ל' הוא זה שעושה לה את העיסוי.

התיירת פרצה בבכי והחלה לצעוק בקולי בקולות, כשבמקביל ל' נמלט מהמקום. התיירת לא היססה, ומן קצר לאחר מכן הגישה תלונה בתחנת המשטרה, וכבר למחרת המקרה, בעזרת סרטוני האבטחה שנלקחו מבית המלון ותיעדו את ל' - הוא נעצר ונלקח לחקירה.

"הייתי בטוח שהיא תזרום איתי", הסביר ל' לחוקרים ההמומים, אך פרקליטות מחוז תל אביב לא התייחסה להסבריו והגישה נגדו כתב אישום לבית משפט השלום בתל אביב בגין עבירה של מעשה מגונה ותקיפה.

כתב האישום נגד ל' הוגש לבסוף בשבוע שעבר, זאת לאחר שהתביעה וסנגורו הגיעו להסדר טיעון לפיו הוא יפצה את התיירת בסכום של 4,000 שקלים ויספוג עונש מאסר על תנאי.