סיימון לבייב, המוכר כ"נוכל הטינדר", טוען כי הוא מקבל באחרונה איומים על חייו מצד שותף עסקי שלו לשעבר, שדורש ממנו לשלם לו חוב של 25 מיליון שקלים. זאת, במסגרת סכסוך עסקי שהתגלע לפני 4 שנים ונחקר מאז במשטרה.

"ביום רביעי בצהרים יצאתי מחניון ברמת גן לפתע הגיחו לעברי שני אנשים שרכבו על אופנוע עם קסדות שחורות על הראש", טוען לבייב, "הם ניסו לחטוף אותי בכוח. לפתע עברה במקום מונית הם נבהלו לא לפני שאמרו שיפגעו בי אם לא אשלם את הכסף בימים הקרובים".

התלונה שהוגשה במשטרה
התלונה שהוגשה במשטרה

לדבריו, הוא אינו חייב אגורה לאיש ומאז המקרה הוא מסתובב עם שומרי ראש. "אני חושש לחיים שלי. שכרתי שומרי ראש 24 שעות ביממה כדי לשמור עליי ועל החברה שלי. אני לא חייב אגורה לאיש הזה. הוא הגיש נגדי תלונה ביחידה ההונאה של משטרת מחוז תל אביב. הכחשתי את הטענות שלו ומאז הוא רודף אותי. יש פה סכסוך עסקי ולא שום הונאה". השותף טען בעדותו במשטרה כי לבייב הונה אותו במיליוני שקלים.

כזכור, לבייב הוא לא טלית שכולה תכלת. שמו המקורי הוא בכלל שמעון חיוט.  הוא נדון לעונש של 15 חודשי מאסר בפועל על עבירות גניבה וזיוף צ'קים ושוחרר מהכלא לאחר שבעה חודשי מאסר בפועל. לפני כ-6 שנים ריצה שנה וחצי מאסר בפועל בכלא בפינלנד בגין הונאה של נשים שמסרו לידיו כספים ולא קיבלו אותם בחזרה.

חוקרי משטרת רמת גן יבדקו בימים הקרובים את מצלמות האבטחה באור ויבצעו ואיכון טלפוני כדי להבין מה באמת התרחש באותם רגעים ביציאה מהחניון ואם לבייב אכן דובר אמת. "אני סומך על המשטרה שתגיע למי שאיים על חיי ותמצה עמם את הדין", ציין לבייב בפני מקורביו.

איש העסקים שנגדו התלונן לבייב לא השיב לפניות mako.