א', צעירה תושבת תל אביב עקצה לאחרונה לקוחות חרדים שונים שקיבלו ממנה שירותי מין לאחר שכמה עבריינים שהכירה סחטו מהם בעזרתה עשרות אלפי שקלים. הצעירה בת ה-27 עבדה כנערת ליווי בעיקר באזור מרכז הארץ וסיפקה, כך לטענת המשטרה, שירותי מין לעשרות לקוחות שונים, ביניהם כאמור גם כמה חרדים.

על פי החשד, בשלב מסוים החליטה א' לעקוץ כמה מלקוחותיה בעזרת עבריינים מצפון הארץ, ואחרי שהעבירה להם רשימת שמות של כמה מהקליינטים שלה, הם החלו לאיים עליהם שאם לא ישלמו להם סכומי כסף שונים יפיצו סרטונים שלהם בהם הם נראים מקיימים יחסי מין עם א'. 

בהמשך, א' נפגשה עם כמה מלקוחותיה החרדים בזמן שחבריה הסוחטים עוקבים אחריהם ומתעדים אותם נכנסים לדירתה, וזמן קצר לאחר מכן אותם לקוחות קיבלו טלפונים מגברים שדרשו מהם לשלם להם מאות אלפי שקלים בתמורה לאי פרסום התמונות והסרטונים. "אם לא תשלם לי 50 אלף שקלים אני אפרסם תמונות וסרטונים שלך עם האישה במצבים אינטימיים. אנחנו נפרסם הכל ונעביר את החומרים לרב שלך אם תסרב לשלם", איימו העבריינים על אחד הצעירים החרדים.

כמה ימים לאחר מכן, אחד החרדים שנדרש לשלם 40 אלף שקלים במזומן הצליח לגייס 18 אלף שקלים בלבד והעביר אותם לאחד הסוחטים, כשאת שאר הכסף הצליח לגייס בדרך לא דרך בעזרת הלוואות מחברים קרובים. "הוא איים להעביר את התמונות והסרטונים לרב של הקהילה שלי ולעשות לי שיימינג. פחדתי שזה יהרוס לי את המשפחה ויחרימו אותי בקהילה", סיפר אותו צעיר בעדותו במשטרה.

כמה ימים לאחר מכן התקשר אחד הסוחטים ל-ש', לקוח חרדי נוסף, והתחזה בפניו כסרסור של א' ואיים עליו שאם לא ישלם לו 30 אלף שקל הוא יפיץ סרטונים שלו מקיים עימה יחסי מין. ש' סירב בתחילה לשלם, אבל לטענתו הסוחט היה נחרץ: "אתה משחק איתי משחקים ואני מבטיח לך שלא רק אשתך תדע על זה אלא כל השכונה שבה אתה גר. ז**נת לי את החברה ואני בא אלייך היום הביתה ושובר לך את הראש".

לבסוף, למרות האיומים, ש' החליט שלא לשלם לסוחטים והגיש תלונה בתחנת המשטרה, שם הבלשים תדרכו אותו איך לקבוע פגישה עם הסוחט בה היה כביכול אמור למסור לו מעטפה עם 10,000 שקלים. וכך, אחרי שנפגש עם אחד הסוחטים, הבלשים תעדו את המפגש ואת הרגע בו ש' מסר לו את הכסף וזה מסר לו בתמורה דיסק. און.קי שהכיל את הסרטון המפליל - ובאותו רגע הם יצאו מהמארב המתוכנן ועצרו את סוחט, ובהמשך, לאחר חקירתו, נעצרה גם א' יחד עם שני הסוחטים הנוספים לאחר שכמה מהנעקצים מסרו נגדם עדויות המפלילות לכאורה את הארבעה.

שלושת החשודים ו-א' הכחישו בחקירתם את החשדות נגדם זאת למרות שבידי המשטרה קיימות הקלטות, איכוני טלפון וראיות המפלילות את הארבעה, ופרקליטות מחוז תל אביב החליטה לבסוף להגיש נגדם כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בתל אביב והם מואשמים בעבירות של סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע.