לפני כחודש וחצי, הדיג'יי אליאור שרעבי מנהריה נפצע קשה יחד עם אחיו אבי מור (אחיינו של ראש ארגון הפשע, מיכאל מור) כאשר מטען חבלה התפוצץ במכונית בה נסע עם אחיו וחברתו. כתוצאה מהאירוע, איבדו האחים את רגליהם. היום (שישי) אליאור התייחס לראשונה באינסטגרם לאירוע הקשה.

"אני ובת הזוג שלי תכננו לעשות כל כך הרבה דברים באותו היום ושום דבר לא יצא לפועל. חבר התקשר אליי והציע שאני והבת זוג שלי נקפוץ אליו לישיבה, אז כמובן שלא יכולתי לסרב", שחזר שרעבי בפוסט. "אחי הגדול בדיוק היה אמור לצאת גם אז ביקשתי ממנו שיקפיץ אותי ואת הבת הזוג שלי לחבר. ירדנו במעלית, נכנסנו לאוטו וכבר אז הייתה תחושה מוזרה באוויר. הרגשנו שמשהו לא בסדר בנסיעה של הרכב אבל חשבנו שזה סתם משהו קטן שלא צריך להתרגש ממנו, אז המשכנו לנסוע".

"ואז צפצופים באוזניים הכול שחור ואפור ומלא בגיצים של אש באוויר", כתב שרעבי בהתייחסות לפיצוץ. "היה רגע שלא הבנתי כל כך מה קרה וצעקתי לאחי שיעצור את הרכב שכנראה עף מההדף החזק של הפיצוץ. אחי ניסה בכל דרך לעצור את הרכב. הרכב נכנס במעקה הבטיחות ושם כבר התחלתי לקבל את התמונה המלאה של המצב. הסתכלתי סביב והכל היה מטושטש, עמום ולא מובן. פתחתי את דלת הרכב כדי לצאת ולהבין מה קרה ובאותה שנייה חיי השתנו. בת הזוג שלי עומדת מולי מסתכלת וצועקת, הסתכלתי לעבר הרגליים שלי והבנתי באותו רגע שהן לא נמצאות ומהרגע שהעלו אותי לאמבולנס אני לא זוכר שום דבר".

לדבריו, כשהתעורר בטיפול נמרץ לאחר שהיה מורדם ומונשם, הוא פתח את עיניו, שאל על בת זוגו וגילה כי היא יצאה מהאירוע ללא פגע. "סיפרו לי את מה שקרה ולקח לי זמן קצת לעכל שהייתי ברכב ששמו בו מטען", שחזר שרעבי, "אני לא יודע למה ואיך אבל אני כן יודע שהייתי במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. אשמים אני לא מחפש, יש אבא שבשמיים שעושה חשבונות לכל אחד ועליו אני סומך".

שרעבי ואחיו מור עברו הליך של שיקום בבית החולים הגליל שבנהריה. הם עדיין מאושפזים בבית החולים במחלקת השיקום. לדבריו, הוא מתכוון לחזור לעבודתו כתקליטן. "אני על הרגליים ובעזרת השם אעמוד. זה אמנם ייקח לי זמן אבל בסוף זה יקרה וכשזה יקרה אחזור למה שאני הכי אוהב לעשות – מוזיקה. אני קיבלתי את החיים במתנה".

אורן, אביו של אליאור, כתב גם הוא פוסט מרגש: "חבל שלא הייתי שם במקומך. מצטער שאתה חווה חוויות כאלו בעודך צעיר ובתחילת דרכך. קשה לי לראותך נאנק מכאבים והכי גרוע שאני לא יכול לעזור לך. אני נשבר כל פעם מחדש כשאני בא לבקר אותך. ביום מן הימים כאבך יעבור אני מבטיח".

View this post on Instagram

A post shared by E L I O R S H A R A B I ♪ (@djeliorsharabi_official)

הפוסט עלה יום לאחר שבית המשפט השלום בעכו האריך בחמישה ימים את מעצרו של ראש ארגון הפשע שמוליק הרוש, שלטענת המשטרה היה זה שהניח את המטען שגרם לפיצוץ ולניסיון החיסול. במשטרה מעריכים שהרוש נקם בדרך זו באבי מור אחיינו של מיכאל מור אויבו המר.