3 שנות מאסר ופיצוי של 25 אלף שקלים נגזרו על אלירן חובב, עבריין מאשדוד, שתקף קטין וירה בו באמצע רחוב בעיר.

זה קרה לפני כתשעה חודשים. א', תושב אשדוד בשנות העשרים לחייו קיבל הודעה הקשורה לחברתו בה הציע לו השולח להיפגש אתו כדי ללבן עמו את העניינים. א', הגיע עם קטין בן 16 לפגישה כשהוא חמוש בג'ק של מכונית כדי לנקום בגבר ששלח לו את ההודעה.

בשעה 1:20 לפנות בוקר א' וחברו הבחינו במכונית הנוסעת באיטיות לכיוונם וחשבו שמדובר שולח ההודעה. אלא שלחוסר מזלם ברכב היה עבריין מקומי שאינו קשור למקרה שחזר לביתו עם אשתו ובנו הקטן.

העבריין סיפר על כך לחברו, העבריין אלירן חובב, ואלה החליטו ללמד את א' והקטין לקח. חובב התחמש באקדח תשעה מ"מ, בכלב תקיפה ונסע יחד עם עבריינם נוספים לאתר את א' והקטין.

כשאיתרו את השניים החלה תגרה המונית באמצע הרחוב שבשיאה חובב דרך את האקדח וירה לעבר א' כמה כדורים אך לא פגע בו. אחד הכדורים פגע בבטנו של הקטין בן ה-16. לאחר מכן חברו של חובב הוציא מהמכונית את כלב התקיפה ושיסה בו את א'. הכלב נשך את א' בידו בעוד חובב היכה אותו כשהיה שכוב על הכביש. חובב שחשש מהגעת המשטרה נמלט מהמקום לא לפני שזרק את אקדחו בגינה סמוכה ונמלט עם חבריו מהמקום. א' והקטין פונו לבית החולים אסותא באשדוד.

פרקליטות מחוז דרום הגישה כתב אישום נגד חובב וחברו לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בגין עבירות של נשיאת נשק, חבלה בכוונה מחמירה ותקיפה בנסיבות מחמירות. במהלך המשפט סנגוריהם של הנאשמים, נס בן נתן עינב יתח ואסף גונן כי הראיות נגד הנאשמים בעייתיות מאוד ולא מוכיחות את כוונת הירי. לבסוף, כאמור, גזר בית המשפט על חובב 3 שנות מאסר בפועל ותשלום פיצויים של 25 אלף שקלים ל-א' ולקטין שנורה בבטנו. על אדם נוסף שהיה ברכב ותקף את השניים נגזרו שנתיים מאסר בפועל ותשלום פיצויים של 25 אלף שקלים לשניים. בעל כלב התקיפה שהיה עמם לא אותר עד היום.